Tadeusz z "TM" zdradza ideał kobiety. "Ma się nazywać Zosia"

"Top Model". Tadeusz Mikołajczak
"Top Model". Tadeusz Mikołajczak
Źródło: Player
Tadeusz Mikołajczak opowiedział o planach na dalsze życie z ukochaną. Zdradził fanom, czego nauczyły go poprzednie związki i jakich błędów chce uniknąć w obecnej relacji. Widać, że Zosię traktuje bardzo poważnie i robi wszystko, by związek, mimo niedługiego stażu, należycie się rozwijał.

Jeśli tak, jak pokaźne grono fanek tegorocznego Złotego Biletu, podkochujecie się w wąsatym modelu, mamy dla was złą wiadomość. Tadeusz Mikołajczak jest zajęty. Zosia towarzyszyła mu już podczas castingów, a kiedy w studiu posypało się złote konfetti, cieszyła się tak samo mocno, jak sam zdobywca wyróżnienia. Od tego czasu mocno trzyma kciuki za ukochanego, a i on swoje uczucia okazuje publicznie, regularnie publikując kolejne zdjęcia w towarzystwie pięknej blondynki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

TOPMODEL_WOLINSKI_CORKA
Dawid Woliński o relacjach i pasjach córki. Dlaczego nie pokazuje jej w siec?

Tadeusz Mikołajczak z "TM" - dziewczyna

Nic dziwnego, że fani interesują się ukochaną Tadeusza. W ostatniej sesji Q&A na Instagramie model został zapytany właśnie o związek. Fani byli ciekawi przede wszystkim początków ich znajomości.

"Jak poznaliście się z Zosią?" - brzmiało pytanie.

Tadeusz bez ogródek zaczął opowiadać, że z ukochaną poznał się na siłowni. Jest bowiem trenerem personalnym - uczy nie tylko jak wyrzeźbić ciało tradycyjnymi metodami, ale jest też fanem animal flow, czyli systemie ćwiczeń, opartym na pracy z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, naśladującej sposoby poruszania się zwierząt. 

Na jego instagramowym profilu można podpatrzyć przeróżne porady, do wykorzystania we własnym zakresie. Są też nagrania postępów podopiecznych, bo wygląda na to, że Tadeusz ma pod opieką więcej kobiet niż mężczyzn...

Tadeusz Mikołajczak z "TM" zdradza, jaki jest jego ideał

Druga część pytania dotyczyła natomiast wspólnego mieszkania. Podczas castingu, który przypadał na wczesne lato, para informowała, że związek trwa zaledwie od trzech miesięcy.

"Jeszcze nie mieszkamy razem. A jeśli będziemy, to raczej nie w Polsce. Więc teraz cieszymy się po prostu z każdego spotkania i każdej chwili spędzonej razem. To miłe bardzo" - stwierdził.

Okazuje się też, że Tadeusz ma na ten temat dość głębokie przemyślenia.

"Ogólnie nie jestem fanem szybkiego zamieszkania ze sobą. Robiłem to we wcześniejszych związkach i z doświadczenia wiem, że im szybciej, tym słabiej dla związku" - wytłumaczył.

Dalej model został też zapytany o swój ideał. Jego odpowiedź poruszyła zapewne niejedno serce...

"Jaka powinna być twoja dziewczyna?" - zapytał jeden z fanów.

"Taka właśnie, jaka jest. Ma się nazywać Zosia" - odpowiedział.

Tadeusz Mikołajczak
Tadeusz Mikołajczak
Tadeusz Mikołajczak
Tadeusz Mikołajczak

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości