Tadeusz z "Top Model" kąpie się w jeziorze... nago. W komentarzach zawrzało

Tadeusz Mikołajczak z "Top Model"
Tadeusz Mikołajczak z "Top Model"
Źródło: Player
Tadeusz Mikołajczak to uczestnik 12. edycji "Top Model", który już na starcie zrobił bardzo duże wrażenie na jurorach i widzach show. Mężczyzna otrzymał złoty bilet, czyli przepustkę z castingu wprost do domu modelek i modeli. Uczestnik przyznał, że naga sesja była dla niego wyzwaniem, ale teraz odważył się ponownie obnażyć ciało.

Tadeusz Mikołajczak pochodzi z Warszawy. Pracuje jako trener personalny oraz menedżer siłowni. Pasjonuje się też muzyką i próbuje swoich sił jako producent muzyczny. Zobaczcie, jakie odważne zdjęcia opublikował na swoim profilu na Instagramie. W komentarzach zawrzało.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Tajemnice Produkcji #15 Kulisy 2. sezonu "Naszych w mundurach". Celebryci kontra wojskowi
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Tadeusz z "Top Model" pokazał nagie zdjęcia

Tadeusz Mikołajczak jako pierwszy mężczyzna zdobył w "Top Model" złoty bilet. 25-latek zaintrygował jurorów atletycznym ciałem, pewnością siebie oraz fotogenicznością. Joanna Krupa stwierdziła, że uczestnik jest nie tylko przystojny, ale i otwarty na zmiany, co jest ogromnym atutem w pracy w modelingu.

W "Top Model" uczestnicy muszą zmierzyć się z nagą sesją. W tym roku organizatorzy zatytułowali ją "work of art". Modele musieli zapozować bez ubrań (lub w bieliźnie, jak to było w przypadku niepełnoletnich Wiktorii i Sofii) na tle dzieł sztuki, umorusani białą farbą. Niedawno Tadeusz skomentował to doświadczenie na Instagramie.

"Sesja nago była dla mnie ciekawym doświadczeniem. Po raz pierwszy miałem okazję pozować w akcie. W programie byłem lekko przytłoczony… myślę, że mogłem dać z siebie więcej. Najważniejsze na takiej sesji są komfort i intymność. Już niebawem ukaże się piękny projekt z utalentowanym Mariuszem Roguskim, w którym opowiem wam krótką historię siebie" - Tadeusz zapowiedział to 7 października.

Zdobywa złotego biletu pokazał teraz jeszcze więcej nagich kadrów. W komentarzach zawrzało od rekcji Internautów na ten temat. Tadeusz ma już sporo fanów, którzy podziwiają jego wysportowaną sylwetkę i odwagę.

"Lepsze te twoje zdjęcia niż fotografa w programie. Mega Tadeusz!" - czytamy na Instagramie.

"Omg Tadeusz"; "piękna sesja" - pojawiają się kolejne komentarze.

"Top Model 12". Tadeusz spełnił życzenie Joanny Krupy?

Wspominaliśmy, że Joanna Krupa była zachwycona Tadeuszem, ale było coś, czego nie mogła zaakceptować. Mowa o wąsach, które uczestnik zapuścił kilka miesięcy przed przyjściem do programu. Joanna Krupa przyniosła z backstage'u maszynkę, by własnoręcznie ogolić modela. Tadeusz został uratowany przed Dawida Wolińskiego, ale chłopak miał pożegnać się z wąsem, jeśli dojdzie do etapu metamorfoz. Co ciekawe Tadeusz zdołał ocalić wąsa. W programie nadal go widzimy, ale na Instagramie pokazał niedawno, że w końcu zdecydował się pokazać z gładką twarzą.

"Gdzie wąs?" - pytają obserwujący w komentarzach.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości