"Top Model". Tym razem pożegnaliśmy Wiktorię. Jak wyglądał 8. odcinek? 

Wiktoria Burejza odpadła z "Top Model"
Wiktoria Burejza odpadła z "Top Model"
Źródło: Player
"Top Model" to program, który każdego roku przyciąga tysiące osób, pragnących rozpocząć wielką karierę na polskich i zagranicznych wybiegach. W 12. sezonie przygotowano dla uczestników wiele trudnych wyzwań. Kto tym razem musiał opuścić program?

Ósmy odcinek "Top Model" pozwolił uczestnikom przenieść się do gorącej Hiszpanii. Mieli oni za zadanie zapozować przed aparatem w scenie tańca flamenco, wywodzącego się z Andaluzji. Ponadto na modeli czekała sesja zdjęciowa z bliskimi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. Ma też braci
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sofia, Wiktoria i Dominik przed obiektywem Tyszki

W ostatnim odcinku najlepiej ocenieni przez jurorów zostali:

 • Sofia,
  • Wiktoria,
   • Dominik.

    Dzięki swojej pracy mogli wziąć udział w kampanii kosmetyków. To była doskonała okazja, by przekonać się, w jaki sposób przebiega praca profesjonalnych modeli na planie zdjęciowym. Sofia, Dominik i Wiktoria pozowali przed obiektywem jurora programu, cenionego fotografa – Marcina Tyszki.

    Sesja w stylu flamenco w "Top Model"

    Pierwszym zadaniem, z którym uczestnicy zmierzyli się w ósmym odcinku, była sesja zdjęciowa inspirowana stylem flamenco. Choć wiele osób nigdy nie miało styczności z tym tańcem, udało im się oddać jego charakter na fotografiach wykonywanych przez Marcina Tyszkę. Modele mogli także liczyć na wsparcie Magdaleny Boczarskiej, która dodawała im sił i motywacji. Najlepiej z zadaniem poradziła sobie Natalia. Nagrodą była sesja w przepięknej Chorwacji.

    "Top Model" – sesja rodzinna Paweł Kocan

    W kolejnym zadaniu uczestnicy pozowali do zdjęć ze swoimi najbliższymi. Rodzinna sesja została zrealizowana przy współpracy z Pawłem Kocanem – wybitnym fotografem modowym, biorącym także udział w wielu kampaniach reklamowych prestiżowych marek. Uczestnicy nie kryli swojego wzruszenia. Po kilku tygodniach rozłąki mogli spotkać się z bliskimi i spędzić z nimi trochę czasu. Niestety, Tadeusz nie miał nikogo, kto mógłby go odwiedzić. W sesji zdjęciowej pomogła mu zatem Ewa Chodakowska.

    Modele i ich bliscy pozowali w plenerze, na tle pięknych kwiatów oraz drzew. Mogli przenieść się do krainy dzieciństwa, baśni i beztroski. Z pewnością była to najbardziej radosna sesja w 12. edycji programu. Uczestnicy nie mogli jednak zapomnieć, że zdjęcia decydowały o tym, kto opuści dom modeli. Starali się zatem dać z siebie wszystko, a pomoc rodziny bardzo ułatwiała im zadanie.

    Kto odpadł w ostatnim odcinku "Top Model"?

    Po chwilach radości przyszedł jednak czas rozstrzygnięć. Kto poradził sobie najgorszej? Z programu odpadła Wiktoria. Jury przyznało, że nie udało jej się stworzyć fotografii modowej, gdyż zbyt mocno skupiła się na własnych emocjach. W efekcie powstało zdjęcie, które można opublikować na social mediach, a nie w profesjonalnej kampanii.

    Joanna Krupa zwróciła uwagę, że po ośmiu odcinkach widać, kto nadaje się do świata fashion. Niestety, droga Wiktorii w programie "Top Model" dobiegła końca.

    "Top Model" – kiedy następny odcinek?

    Program "Top Model" można oglądać na antenie TVN i platformie Player. Kolejny odcinek pojawi się już w sobotę o godzinie 20:00. Kto tym razem będzie musiał opuścić dom modeli? Jakie zadania czekają na uczestników? Oglądaj modowe show już w ten weekend!

    Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

    Czytaj też:

    Autor: Magdalena Skrzypek

    Źródło zdjęcia głównego: Player

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości