Ekstremalna sesja pod wodą w "Top Model". Krystian bał się zanurzyć

Autor:
Kamila
Jamrożek
Krystian z "Top Model" bał się zanurzyć w wodzie

W 6. odcinku "Top Model" uczestnicy wzięli udział w ekstremalnej sesji zdjęciowej. Jak sobie poradzili z pozowaniem pod wodą? Zobacz fragment programu!

Zadania w 6. odcinku programu "Top Model" nie należały do najłatwiejszych. Niektórzy musieli przełamać swój największy strach. Co się wydarzyło?

Ekstremalna sesja pod wodą w "Top Model"

Uczestnicy "Top Model" w 6.odcinku programu mieli nie lada wyzwanie. Wystylizowani na syreny pozowali pod wodą! Tego bardzo obawiał się Krystian Embradora, który otwarcie przyznał, że boi się wody. Model wyznał, że w dzieciństwie podtopił się na basenie tak, że musiał interweniować ratownik. To zdarzenie wywołało u niego traumę. Chłopak strach miał wymalowany na twarzy, jednak spróbował swoich sił w konkurencji eliminacyjnej. Zobaczcie, jak mu poszło:

Ekstremalna sesja pod wodą w "Top Model". Krystian bał się zanurzyć
Ekstremalna sesja pod wodą w "Top Model". Krystian bał się zanurzyć

"Top Model" odcinek 6. – co się wydarzyło?

W 6. odcinku "Top Model" uczestnicy wzięli udział w prawdziwym castingu. Oceniali ich znani polscy projektanci: Gosia Baczyńska i Mariusz Przybylski. Najlepsi otrzymali szansę, by uczestniczyć w sesjach i pokazach. Prawdziwym wyzwaniem było też kolejne zadanie. Uczestnicy musieli wystylizować się na wielką galę i zapozować do zdjęć, które wykonać pomogła Jessica Mercedes oraz J. Reyman. Inspiracją były trzy wielkie wydarzenia: Oscary, MET Gala i Coachella. Na koniec emocjonująca sesja panelowa.

Gościem, który pomógł uczestnikom i wsparł ich podczas sesji pod wodą była aktorka wstępująca w serialu "Skazana" Aleksandra Adamska. Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Jessica Mercedes oraz Ola Adamska spotkali się na panelu jurorskim.

Aleksandra Adamska i Jessica Mercedes Kirschner w "Top Model"
Aleksandra Adamska i Jessica Mercedes Kirschner w "Top Model" Aleksandra Adamska i Jessica Mercedes Kirschner w "Top Model" Źródło: TVN

"Top Model" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35. Powtórki emitowane są każdą sobotę o godzinie 15.10 na antenie TVN.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości