Programy

Krystian z "Top Model" musiał wystąpić w szpilkach. Obcasy nie wytrzymały!

Programy

Aktualizacja:
Autor:
Dominika
Kowalewska,
Kamila
Jamrożek
Źródło:
TVN
"Top Model". Boot camp. Krystian Embradora

Krystian Embradora jest jednym ze szczęściarzy, który otrzymali szansę i dostali się na boot camp. W najnowszym odcinku "Top Model" 19-latek zostanie wystawiony na próbę. Będzie musiał zmierzyć się z niewspółpracującymi butami na wysokich obcasach. Czy szpilki pokonają uczestnika?

Nowy sezon "Top Model" nabiera rozpędu. W kolejnym odcinku show szczęściarze, którzy przypadli do gustu jurorom, rozpoczną walkę o miejsce w domu modelek i modeli. Jednym z nich będzie Krystian Embradora, 19-latek z Grodziska Mazowieckiego, który ma polsko-filipińsko-hiszpańskie korzenie.

Krystian Embradora z "Top Model" na boot campie

W trakcie bootcampu jurorzy wystawiają uczestników na liczne próby. Sprawdzają, czy poradzą sobie w trudnych warunkach na tyle dobrze, by zakwalifikować się do dalszej części programu. Katarzyna Sokołowska i Dawid Woliński będą chcieli przetestować uczestników na wybiegu. Poprawne chodzenie po tzw. catwalku to podstawowa umiejętność każdego, kto chce spróbować sił w modelingu.

Krystian Embradora dostał specjalne zadanie. Do jego błyszczącej stylizacji Dawid Woliński postanowi dopasować szpilki.

- Nigdy w życiu nie nosiłem szpilek i to było dość trudne. Szczególnie że te szpilki nie były niskie. Dziewczyny mówiły, że to były dwunastki - komentuje Krystian.

Uczestnik zaryzykuje, jednak do pierwszych komplikacji dojdzie jeszcze zanim stanie na wybiegu. Szpilki nie będą chciały współpracować i pękną! Jak Krystian zaprezentuje się podczas pokazu?

Poniżej możecie obejrzeć fragment najnowszego odcinka "Top Model":

Krystian z "Top Model" musiał zmierzyć się z butami na wysokich obcasach
Krystian z "Top Model" musiał zmierzyć się z butami na wysokich obcasach Źródło: TVN

Krystian Embradora z "Top Model" - kim jest, skąd pochodzi, wiek

Krystian Embradora ma 18 lat. Mieszka w Grodzisku Mazowieckim. Jest tegorocznym maturzystą. Ma polsko - filipińsko - hiszpańskie korzenie. Od najmłodszych lat miał problem z akceptacją swojego pochodzenia i wyglądu. Brakowało mu pewności siebie. Rówieśnicy ze szkoły często wyśmiewali jego wygląd. Dzięki udziałowi w "Top Model" chciałby promować akceptację i tolerancję. Krystian gra w musicalu "Metro".

"Top Model 11" - uczestnicy: Krystian Embradora
"Top Model 11" - uczestnicy: Krystian Embradora Źródło: TVN/Marcin Tyszka

Krystian Embradora z "Top Model" - Instagram

Profil Krystiana Embradory znajdziecie na Instagramie wpisując jego nick @krystianembradora. Można na nim zobaczyć, że 18-latek brał już udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych.

"Top Model" - kiedy i gdzie oglądać?

W pierwszym odcinku 11. sezonu "Top Model" poznaliśmy już pierwszych uczestników, którzy wygrali castingi i dostali się na boot camp. W drugim odcinku programu Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński szukali kolejnego objawienia świata mody. Uczestników i uczestniczki jak zwykle wspierał Michał Piróg. Co czeka nas w trzecim odcinku? Rozpocznie się boot camp, podczas którego wstępnie zrekrutowani kandydaci na modelki i modeli będą musieli zmierzyć się z wyzwaniami, które przygotowane zostały przez surowych jurorów. Jak sobie poradzą?

11. sezonu programu "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska, Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości