Filip z "Top Model" zmienił fryzurę? W takiej wersji jeszcze go nie widzieliśmy

Filip Krogulski
Filip Krogulski
Filip Krogulski już nie raz został w programie porównany do Daniela Craiga. Tym razem jednak to podobieństwo wyjątkowo rzuca się w oczy. To te jasne oczy? Sportowa postura? A może fryzura? Sprytny sposób na tę ostatnią Filip zdradził właśnie na Instagramie. Tego zdecydowanie się nie spodziewacie!

Jak ułożyć męskie włosy tak, by wyglądały jak prosto z wybiegu, wcale ich nie dotykając? Sekret na fryzurę rodem z filmów o Jamesie Bondzie zdradził właśnie jego topmodelowy sobowtór, Filip Krogulski. Ten trick pięknie łączy obie pasje przystojnego młodzieńca — sportowiec trenuje, a fryzura modela robi się sama.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Marcin Tyszka o kulisach "Top Model" i relacji z Joanną Krupą. Musieli się dotrzeć
Marcin Tyszka wspomina początki pracy na planie "Top Model" oraz zdradza, że potrzebował trochę czasu, by dotrzeć się z Joanną Krupą. Co stało im wtedy na przeszkodzie? Juror "Top Model" opowiedział o kulisach programu.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jak Filip z "Top Model" stylizuje włosy?

Na jednym z ostatnich kafelków InstaStories Filip ostrzegł swoich fanów przed czyhającym na treningu niebezpieczeństwem.

"Już nadszedł ten czas, żeby zakładać czapkę na głowę, rękawiczki. No już jest zimno, już czuć, że jest październik" - mówił po powrocie z outdoorowego treningu.

Mimo jesiennej aury sportowiec bynajmniej nie ma zamiaru rezygnować z aktywności fizycznej. Wspomniał nawet, że bardziej od zimna przeszkadza mu coraz szybszy zachód słońca.

Uwagę fanów przykuł jednak inny szczegół relacji modela. Chodzi o fryzurę, która dość mocno zmieniła się w czasie treningu. Blond czupryna z niesforną grzywką na czole (której tak nie znosi Dawid Woliński, co nie raz wyraźnie zaznaczył w programie) samoistnie zmieniła się w zaczesane wiatrem, puszyste pasma. Efekt jest naprawdę imponujący. Wszystko przez to, że sportowiec po prostu biegnie, a pęd powietrza stylizuje włosy niczym najlepszy fryzjer. Czy Filip właśnie zapoczątkował nowy trend?

Jak czesze się Filip Krogulski z "TM"?
Jak czesze się Filip Krogulski z "TM"?
Jak czesze się Filip Krogulski z "TM"?
Jak czesze się Filip Krogulski z "TM"?
Jak czesze się Filip Krogulski z "TM"?

Filip Krogulski z "TM" jak agent 007

Trzeba przyznać, że dla Filipa rzeczywiście nie istnieje coś takiego, jak zła pogoda. O tym, jak bardzo kocha wodę, mogliśmy się przekonać w ostatnim odcinku. Przed uczestnikami postawiono zadanie zręcznościowe. Modele musieli przejść po wyjątkowo trudnym wybiegu. Wymagająca była nie tylko choreografia, ale i czyhające po drodze przeszkody, w tym kręcąca się platforma i strugi deszczu, w którym trzeba było wytrzymać, dopóki stylizacja nie zmieni koloru pod wpływem wody.

Filip miał na to swój własny sposób - postanowił nieco rozluźnić atmosferę i udawał, że pływa w strugach deszczu. Jurorzy od razu zrozumieli, co autor ma na myśli. Byli zgodni, że wyglądało to co najmniej komicznie, ale radość, z jaką Filip zareagował na wodę, okazała się tak ujmująca, że całość całkiem przypadła komisji do gustu.

Niemniej wyjątkowe okazały się efekty sesji panelowej. Modele prezentowali ubrania najbardziej znanych i cenionych marek w pięknych, niezwykle eleganckich wnętrzach.

"Dla mnie na tym na tym zdjęciu wyglądasz trochę jak Daniel Craig" - stwierdziła modelka Sabina Jakubowicz.

"Mówiłem to już wiele razy!" - przyznał Marcin Tyszka

"Bardzo mi się podoba, że wreszcie widzę innego Filipa. Tu jest Filip 007" - skomentowała Joanna Krupa.

"Powiedzmy na razie jedno 0. Na drugie musisz jeszcze zapracować" - dodał Dawid Woliński.

"Zapracuję, obiecuję!" - podsumował model.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości