"Top Model". Joanna Krupa była pod wrażeniem Sofii. Jak dziewczyna poradziła sobie z pokazem w deszczu?

"Top Model". Joanna Krupa była pod wrażeniem Sofii
"Top Model". Joanna Krupa była pod wrażeniem Sofii
Źródło: TVN
Za nami odcinek siódmy 12. sezonu "Top Model". Pojawiły się w nim m.in. Paris Hilton, która zostawiła dla uczestników specjalną wiadomość, a także modelka Sabina Jakubowicz. Ciekawych wyzwań i wielkich emocji jak zwykle nie brakowało. W jednym z zadań show skradła Sofia, którą zachwyciła się Joanna Krupa.

Udział w programie "Top Model" wymaga umiejętności radzenia sobie zarówno z krytyką i poczuciem rozczarowania, jak i wyrazami zachwytu. Tak też było w siódmym odcinku 12. edycji show, gdzie z bardzo pozytywnym odbiorem spotkały się m.in. Sofia i Wiktoria D., natomiast Amelia miała wrażenie, że jej zaangażowanie nie zostało odpowiednio docenione.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Joanna Krupa rozważa przeprowadzkę do Polski? Nawiązała do separacji z mężem

"Top Model 12" odcinek siódmy – street fashion

Pierwsze zadanie odcinka siódmego polegało na stworzeniu sesji zdjęciowej w konwencji street fashion i zapozowaniu tak, jakby właśnie szło się na event modowy. Uczestnicy mogli korzystać ze stylowych ubrań oraz dodatków od najlepszych projektantów, należących do modelki i influencerki Sabiny Jakubowicz. W zwycięskiej grupie znalazły się m.in. Wiktoria D. i Amelia, a nagrodą w tym zadaniu był udział w jesiennym pokazie Dawida Wolińskiego.

"Top Model" – zamieszanie z Amelią i Wiktorią D.

Sabina Jakubowicz postanowiła dodatkowo zaprosić Wiktorię na pokaz mody do Paryża. Amelia czuła się rozczarowana. Stwierdziła, że to ona wykonała pracę, za którą Wiktoria została nagrodzona. Była zawiedziona, że Wiktoria nie przyznała, iż to Amelia proponowała ciekawe rozwiązania, które następnie nagrodzona wykorzystała. Sabina Jakubowicz wyznała później, że myślała, żeby nagrodzić Amelię, jednak to w Wiktorii dostrzegła coś wyjątkowego – spokój, wyważenie i twarz anioła.

Kto najbardziej zachwycił Joannę Krupę?

Kolejnym zadaniem siódmego odcinka był udział w pokazie w deszczu. Uczestnicy musieli zmagać się nie tylko ze strumieniami wody, pod którego wpływem ich białe ubrania zmieniały kolor, ale i z kręcącymi się platformami – ciężko było na nich utrzymać równowagę. Choć wiele osób poradziło sobie świetnie podczas tego wyjątkowego pokazu, jurorów najbardziej zachwyciła Sofia, która wygrała to zadanie. Joanna Krupa stwierdziła, że dziewczyna jest niesamowicie energetyczna i wspaniała. Dzięki wygranej jest bezpieczna, a dodatkową nagrodą był lot nad Warszawą, na który wybrała się z Wiktorią D.

"Top Model" – zasady, casting i gdzie oglądać

Emocjonujące wyzwania to znak rozpoznawczy "Top Model". Stawka jest bardzo wysoka; można wygrać nie tylko 200 tys. zł, ale i możliwość zrobienia wielkiej kariery. W niemal każdym odcink, wyłonieni w ogólnopolskim castingu uczestnicy są eliminowani przez jurorów. Natomiast decyzję o tym, kto wygrywa, podejmują w wielkim finale już sami widzowie. Premierowe odcinki "Top Model" można oglądać na antenie TVN w każdą sobotę o godz. 20:00. Ten i poprzednie sezony programu są również dostępne na platformie VOD Player.

Czytaj też:

Autor: Dominika Reszke

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości