"Na Wspólnej", odcinek 3708. Dochodzi do bójki. Alan wyrywa Oli nosidełko z dzieckiem

"Na Wspólnej", odcinek 3708. Dochodzi do bójki. Alan wyrywa Oli nosidełko z dzieckiem.
"Na Wspólnej", odcinek 3708. Dochodzi do bójki. Alan wyrywa Oli nosidełko z dzieckiem.
Źródło: Player.pl
W 3708. odcinku "Na Wspólnej" na widzów czeka wiele emocji. Alan jest na tropie Oli. W końcu przy pomocy sprytnej pani detektyw udaje mu się znaleźć dziewczynę. Wynajęci przez niego bandyci obezwładniają Ziemińskich, a on sam wyrywa Oli nosidełko z dzieckiem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk doświadczyła ageizmu?
Ewa Gawryluk doskonale znana widzom "Na Wspólnej" przyznała, że już jako 29-letnia kobieta doświadczyła ageizmu. Zobaczcie, co powiedziała o pracy aktorki

W odcinku 3708. "Na Wspólnej" Alan porywa dziecko

W nowym 3708. odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami wielu zaskakujących momentów. Ola nadal unika Alana. Natomiast on nie ustaje w wysiłkach, by odnaleźć swoją ofiarę, a w poszukiwaniach pomaga mu wynajęta przez niego detektyw.

Na swoje nieszczęście Ziemińska decyduje się opuścić swój azyl. Wszystko z powodu gróźb, które padły ze strony Alana, gdy ta odebrała telefon. Dziewczyna wpada w paranoje. Myśli, że cały czas jest obserwowana.

Do kulminacyjnego punktu dochodzi, gdy wraz z rodzicami i Czerskim, Ola chce się przetransportować do nowej kryjówki. Wtedy nieoczekiwanie napada na nich Alan wraz z wynajętymi osiłkami i w brutalny sposób rozprawia się z Olą. Wyrywa jej nosidełko z dzieckiem, a ją samą uderza mocno w twarz.

Mężczyzna czuje się wygrany. Ucieka wraz z dzieckiem, pozostawiając zrozpaczoną Olę.

ZOBACZ, CO JESZCZE WYDARZY SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W nowym 3708. odcinku "Na Wspólnej" Szark w dalszym ciągu nie będzie mógł się pogodzić z sytuacją, w której się znalazł. Przypomnijmy, że mężczyzna niedawno dowiedział się, że jest ojcem dorosłego już syna. Szarkiem zaczną władać skrajne emocje. Mężczyzna jest pełen bólu, żalu i rozpaczy.

Nie rozumie, dlaczego matka jego syna nie powiedziała mu o ciąży. Mimo że jest totalnie przybity, to wie, że ma teraz dla kogo żyć. Ostatecznie udaje mu się dojść do porozumienia z synem. Mimo iż jest zaskoczony, to podchodzi do sprawy odpowiedzialnie. Postanawia poznać swojego pierworodnego, ponieważ zależy mu na odbudowaniu rodzinnych więzi.

Czy mu się uda?

Odcinek 3708. "Na Wspólnej" obejrzysz już w środę 18.10.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości