Kasia Smolińska z 1. edycji "Top Model" spodziewa się dziecka! Jak zmieniła się przez lata?

Autor:
Urszula
Grabowska
Źródło:
https://www.instagram.com/kasiasmolinska/
Katarzyna Smolińska z 1. edycji "Top Model"

Uczestniczka pierwszej edycji "Top Model" Katarzyna Smolińska podzieliła się radosną nowiną. Modelka jest w czwartym miesiącu ciąży! Jak czuje się przyszła mama i co u niej słychać?

Katarzyna Smolińska była uczestniczką 1. edycji "Top Model". Dziewczyna niestety nie wygrała programu, ale zyskała sympatię widzów i produkcji show. Gwiazda podczas drugiej edycji "Top Model" miała okazję robić materiały z backstage'u i wspierać uczestników w castingach.

Przyszła mama po zakończeniu programu pracowała jako modelka dla magazynów modowych. W 2018 roku Katarzyna Smolińska ukończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim i dziś prowadzi swoje biuro nieruchomości w stolicy. Dodatkowo zajmuje się promowaniem marek w mediach społecznościowych. Obserwuje ją ponad 18 tysięcy osób.

Katarzyna Smolińska w ciąży

W 2017 roku modelka wyszła za mąż za Karola Borkowskiego. Wczoraj małżeństwo poinformowało fanów, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Katarzyna Smolińska opublikowała na Instagramie zdjęcie z wakacji w Toskanii, na którym pozuje w bikini, które podkreśla jej ciążowy brzuszek. Przyszła mama jest uśmiechnięta i szczęśliwa.

Fani modelki byli zachwyceni zdjęciem. W komentarzach możemy zobaczyć liczne gratulacje. Nie zabrakło też miłych słów od zaprzyjaźnionych gwiazd z show-biznesu, m.in. Maffashion, Jankesa, Mai Bohosiewicz czy Urszuli Radwańskiej.

Katarzyna Sokołowska o samopoczuciu po ciąży
Katarzyna Sokołowska o samopoczuciu po ciąży Katarzyna Sokołowska o samopoczuciu po ciąży

"Top Model" - gdzie i kiedy oglądać

Pierwszy odcinek 11. edycji show zaskoczył odważnymi i oryginalnymi uczestnikami. W programie mogliśmy zobaczyć m.in. wytatuowaną kobietę - Annę Romanowska, która marzy o pracy w modelingu oraz Martynę Kaczmarek, która poprzez udział w programie chce udowodnić, że dla modelek plus size jest również miejsce na wybiegach.

Program można śledzić co środę o 21:35 na antenie TVN i w serwisie Player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczyta też:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło: https://www.instagram.com/kasiasmolinska/

Źródło zdjęcia głównego: "Top Model"

Pozostałe wiadomości