Martyna Kaczmarek zdradziła, ile waży. Nagranie robi furorę w sieci

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Martyna Kaczmarek zdradziła, ile waży

Martyna Kaczmarek to uczestniczka 11. edycji "Top Model". Aktywistka i influencerka z dumą nosi miano pierwszej modelki curvy w historii programu. Curvy, czyli o pełnych, okrągłych kształtach. Martyna publikuje odważne zdjęcia i filmy w mediach społecznościowych. Nagranie, na którym zdradza, ile waży, podbija TikToka.

Martyna Kaczmarek ma 27 lat i pochodzi ze Szczecina. W okresie strajków kobiet założyła aktywistyczne konto na Instagramie. Promuje treści związane z dyskryminacją kobiet, nierównościami płacowymi, feminizmem, seksualnością czy właśnie akceptowaniem swojego ciała. Kobieta znalazła się na liście Forbes "25 Under 25". Została także odznaczona Brązowym Krzyżem Zasług przez prezydenta Bronisława Komorowskiego.

W naszym serwisie znajdziecie więcej informacji o uczestnikach programu "Top Model".

Uczestnicy "Top Model" pod okiem Mariusza Przybylskiego
Uczestnicy "Top Model" pod okiem Mariusza Przybylskiego

Martyna Kaczmarek zdradziła, ile waży. Nagranie podbija sieć

Martyna Kaczmarek poszła na casting do "Top Model" z marzeniem, aby reprezentować swój rozmiar w show, w którym dotychczas nie było modelek plus size. Uczestniczka inspiruje wiele kobiet i wykorzystuje swoje zasięgi do tego, aby wspierać dziewczyny o pełnych kształtach. Jest bardzo aktywna szczególnie na TikToku. Ostatnio opublikowała tam filmik, w którym zdradza, ile waży. Wideo ma 119 tysięcy wyświetleń.

"86 kilogramów zaje***tości w rozmiarze 42" - oznajmiła Martyna.

Aspirująca modelka dodała na nagraniu, że każda kobieta jest piękna i zasługuje na reprezentację. Jej obserwatorki podziękowały jej za wsparcie.

"Ja to cię podziwiam. Może wyleczysz wiele kobiet z kompleksów. Mimo iż cię obserwuję i ci kibicuję, sama bym chyba nigdy na odwagę się nie zdobyła" - napisała szczerze internautka.

"Jaram się tym, że ktoś z moją wagą i podobną figurą osiąga sukcesy w 'Top Model'" - napisała inna kobieta.

Martyna Kaczmarek reaguje na krytykę

Wiele osób trzyma za Martynę kciuki, a jej pojawienie się w programie jest dla nich czymś wyjątkowym. Jednak uczestniczka "Top Model" spotyka się również z krytyką.

"Wiele osób pisze mi, że nie nadaję się do 'Top Model'" - wyznała, publikując na TikToku kolejny filmik ze swoją reakcją.

Niektórzy internauci stwierdzili, że ładne zdjęcia to nie wszystko.

"Jesteś ładna, ale według mnie nie na 'Top Model'. Są gusta i guściki, wiadomo" - czytamy w komentarzach.

"Te zdjęcia są ładne, ale czy widać na nich fotogeniczność? Moim zdaniem nie" - dodała kolejna osoba.

Sami zobaczcie, jak Martyna radzi sobie z komentarzami na swój temat. Dwa przykładowe TikToki zamieściliśmy poniżej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

Pozostałe wiadomości