Mikołaj z "Top Model" pokazał partnerkę. Mieli ważną okazję do świętowania

Mikołaj Śmieszek
Mikołaj Śmieszek
Źródło: x-news
Mikołaj Śmieszek wygrał 9. edycję programu "Top Model". Sprawdziliśmy, co dzieje się z uczestnikiem, przed którym otworzyły się drzwi do kariery w modelingu. 19-letni wtedy chłopak zaimponował widzom i jurorom show. Prywatnie Mikołaj odnalazł szczęście u boku pięknej dziewczyny, z którą niedawno świętował walentynki.

W listopadzie 2020 roku po finale 9. edycji "Top Model" 19-letni Mikołaj Śmieszek wyznał na Instagramie, że jest wdzięczny za szansę, której nie zamierza zmarnować.

"Moje życie w tym momencie obróciło się o 180 stopni i to chyba w każdą stronę" - przyznał wzruszony.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Dominika Wysocka o karierze po "Top Model". "Udało mi się zrobić bardzo dużo"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mikołaj Śmieszek pokazał dziewczynę

Mikołaj Śmieszek po zakończeniu show nie zaniedbał relacji z bliskimi. Od dłuższego czasu publikuje fotografie z piękną blondynką. Pierwsze ich wspólne zdjęcie pojawiło się na profilu chłopaka na Instagramie w lipcu 2021. Zwycięzca "Top Model" nie zdradzał zbyt wielu szczegółów. Wiadomo jednak, że jego dziewczyna ma na imię Sara.

Na początku fani Mikołaja nie mieli pewności, czy dziewczyna, którą często widzą na zdjęciach modela, jest z nim związana. Para nie potwierdziła związku i nie opowiedziała o swojej miłości, ale ich kolejne fotografie świadczą o tym, że są w sobie zakochani.

Mikołaj Śmieszek trzyma życie prywatne dla siebie, stąd w przeszłości fani spekulowali, z kim się spotyka. Pojawiły się nawet plotki, że jest w związku z Olgą Kleczkowską. Chłopak nie potwierdzał ani też nie zaprzeczał. Teraz obserwatorzy chłopaka mają pewność, że jego serce jest zajęte i to od kilku lat.

Poniżej nowe zdjęcia Mikołaja z ukochaną. "Szczęśliwych walentynek" - czytamy w opisie fotografii.

Mikołaj Śmieszek o karierze po "Top Model"

Mikołaj Śmieszek po wygranej w programie wzbogacił swoje portfolio i przyjmował kolejne propozycje zawodowe. Przeszedł też metamorfozę. Mężczyzna dba o ciało, które jest jego narzędziem pracy. Model zmienił kolor włosów. Miał blond, a teraz prezentuje się w ciemnych włosach.

Pod wspomnianym wyżej zdjęciem Mikołaja z dziewczyną pojawił się komentarz od internauty, który zasugerował, że model "zmarnował swoją szansę na karierę". Chłopak podyskutował o tym z obserwatorem. Zwrócił uwagę na to, że cały czas próbuje się rozwijać, ale życie nie składa się z samych sukcesów.

"Większość naszych kroków to próby i błędy, gdzie 99 razy możemy się potknąć, ale to jedno, które wykorzystamy, napędza nas do przodu. Ważne jest nie liczba upadków, ale determinacja do wstawania za każdym razem. Dlatego nawet jeśli teraz wydaje się, że przegrałem, nadal stoję gotów do kolejnej próby. Walka o marzenia wymaga odwagi, wytrwałości i wiary w siebie. To nie łatwa droga, ale z każdym wysiłkiem zbliżam się do celu. Nieustanne dążenie do spełnienia swoich marzeń sprawia, że warto stawiać czoła przeciwnościom i nie poddawać się nawet w obliczu porażek" - wyjaśnił swój punkt widzenia.

Internauta zasugerował, że Mikołaj powinien o sobie przypomnieć i wziąć udział w kolejnym programie telewizyjnym. Model podziękował za propozycję.

"Muszę powiedzieć, że życie samo w sobie jest dla mnie najważniejszym programem. Każdy dzień to kolejna odsłona, w której mogę rozwijać się, uczyć i doświadczać nowych rzeczy. To jak interaktywna przygoda, w której nieustannie stawiam sobie cele i dążę do ich osiągnięcia. Dlatego, chociaż doceniam sugestię, moje serce i moje pasje są skupione na codziennych wyzwaniach i możliwościach, które życie mi oferuje" - odparł.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości