Katarzyna Sokołowska świętuje ważny dzień. Opublikowała odważne zdjęcie

Katarzyna Sokołowska
Katarzyna Sokołowska
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Sokołowska w związku z 51. urodzinami zdecydowała się podzielić na Instagramie emocjami, które jej w tym dniu towarzyszą. Jurorka "Top Model" jednak ani myśli przejmować się dodatkowym rokiem w metryce.

Katarzyna Sokołowska, znana reżyserka pokazów mody i jurorka show "Top Model" na TVN, jest profesjonalistką w swoim fachu. Jej życie osobiste przyciąga również sporo uwagi. Gwiazda spełnia się w roli mamy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Czy Kasia Sokołowska chce, by jej syn został modelem?

Katarzyna Sokołowska opublikowała urodzinowy post

Katarzyna Sokołowska jako jurorka programu TVN "Top Model" zdobyła szerokie grono fanów, ceniących ją za szczerość, profesjonalizm i autentyczność. Gwiazda dba o to, aby mieć z nimi regularny kontakt i za pomocą mediów społecznościowych uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Tylko na Instagramie jej konto obserwuje niemal 400 tysięcy fanów.

Katarzyna Sokołowska w związku ze swoimi 51. urodzinami podzieliła się z obserwatorami nowym wpisem, z którego wynika, że urodziny spędza w iście szampańskim nastroju. Przy okazji gwiazda podziękowała fanom za obecność w jej życiu.

"Happy me. Nie wierzę, że kończę dzisiaj 51 lat. Nie mogło być lepiej. Dziękuję, że jesteście" - napisała.

Dodatkowo Katarzyna Sokołowska zdecydowała się podzielić ze swoimi fanami odważnym czarno-białym zdjęciem. Na fotografii widzimy uśmiechniętą jurorkę programu "Top Model". Widać gwiazda że świetnie się czuje w swoim ciele. Pod opublikowanym postem szybko pojawiło się całe morze życzeń od znanych osób. Wspomniane złożyła m.in Martyna Wojciechowska.

"Kochana, wszystkiego najlepszego! Wszystko co najlepsze dopiero przed tobą" - napisała podróżniczka.

Lara Gessler również zdecydowała się pozostawić krótki komentarz.

"Wszystkiego najwspanialszego Kasienko! Żyj dalej tak pięknie, po swojemu i inspiruj innych" - napisała.

Z kolei Łukasz Jemioł życzył Katarzynie Sokołowskiej do dalszych sukcesów:

"Kasiu wszystkiego najlepszego, niech los ci nadal sprzyja" - napisał projektant.

Katarzyna Sokołowska o łączeniu pracy z macierzyństwem

W trakcie rozmowy z dziennikarką z jastrzabpost.pl, Katarzyna Sokołowska podzieliła się swoimi doświadczeniami w kwestii łączenia pracy zawodowej z macierzyństwem. Gwiazda w rozmowie nie zaprzecza, że te dwie sfery życia są trudne do zharmonizowania. Jak przyznała, praca reżyserska wymaga stałej obecności, prób i zaangażowania, co jest trudne do pogodzenia z obowiązkami domowymi i opieką nad dzieckiem.

"Jest to trudne. Nie do końca można to pogodzić. Może z pracą w pewnych wymiarach tak, czyli z tą moją pracą reżyserską, która jest faktycznie związana z ciągłą nieobecnością, próbami itd. jest to niepołączalne. Albo jestem w domu, albo jestem w pracy" - wyznała.

W kolejnej części wywiadu, Katarzyna Sokołowska ujawniła, że celowo ograniczyła obowiązki zawodowe, aby móc spędzić więcej czasu ze swoją pociechą.

"Tutaj faktycznie następują spore redukcje, takie świadome. Ale oczywiście nadal uprawiam swój zawód, dalej jestem blisko tej sztuki i to jest dla mnie bardzo ważne. Tylko pewnie ten ciężar ciężkości się przesunął i tyle. Ale ciągle te same wartości i estetyczne i merytoryczne są dla mnie ważne" - powiedziała gwiazda.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości