Nicole Akonchong z "TM" znów eksperymentuje. Szalona fryzura to nie wszystko

Nicole Akonchong "Top Model"
Nicole Akonchong "Top Model"
Źródło: MWMEDIA
Nicole Akonchong przeszła kolejną metamorfozę. Ulubienica widzów z 10. edycji "Top Model" ostatnimi czasy mocno eksperymentuje z wizerunkiem. Blond warkoczyki to nie jedyna rewelacja. Pojawił się też tatuaż w dość odważnym miejscu...

Wakacje to szalony czas dla młodych, w tym również influencerów. Festiwalowy klimat, dający pole do popisu dla wyjątkowych stylizacji i tymczasowego przeobrażenia się, jak dusza zapragnie, zdaje się w tym roku nie ograniczać jedynie do samych wydarzeń. Być może dlatego, że gro z nich zostało odwołane na kilka dni przed, a skrzętnie przygotowane stylówki nie mogą przecież ot tak marnować się w szafie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Kuba Wesołowski o osładzaniu życia

Nicole Akonchong znów zmieniła fryzurę. Jest festiwalowo

Nicole Akonchong spokojnie mogłaby wybrać się na festiwal bez specjalnych przygotowań. Wszystko za sprawą fryzury, która po kolejnej już metamorfozie robi niezwykłe wrażenie. Modelkę w blondzie widzieliśmy już nie raz, jednak tym razem jest o tyle spektakularnie, że piękne afro ustąpiło miejsca szalonym warkoczykom.

Choć Nicole już nie raz mogła liczyć na wsparcie wiernych fanów w trudnych chwilach, jako influencerka o ogromnej popularności, musi liczyć się też z falami hejtu. Zdaje się, że obserwatorzy są podzieleni za każdym razem, gdy piękna modelka zaingeruje w swoją naturalność. Tym razem efekty metamorfozy opublikowała za pomocą InstaStories, co nieco ogranicza pole manewru komentującym. Jednak to, co zobaczyli na kolejnym kafelku zapewne wywoła niemałe poruszenie.

Nicole Akonchong "Top Model"
Nicole Akonchong "Top Model"
Nicole Akonchong "Top Model"
Źródło: IG

Nicole Akonchong pochwaliła się odważnym tatuażem

Chodzi o tatuaż, a może i bardziej miejsce, w którym został umieszczony. Czerwone minimalistyczne serduszko zostało wydziergane z boku biustu modelki, tak, by wystawało spod skąpego bikini.

Takie właśnie ujęcie możemy oglądać w relacji Nicole. Była uczestniczka modowego show pochwaliła się słonecznymi wakacjami na plaży, gdzie swoje wdzięki prezentuje w kusym stroju kąpielowym.

Umiejscowienie tatuażu wydaje się nieprzypadkowe. Gdy pod koniec zeszłego roku modelka pochwaliła się publicznie, że przeszła operację powiększenia i tak sporego już biustu, spotkała się z falą nieprzychylnych komentarzy. Tym, którzy zakochali się w naturalnym pięknie dziewczyny, jakim mogła się pochwalić jeszcze dwa lata temu, podczas udziału w "Top Model", niemal pękły serca. Być może właśnie dlatego Nicole chciała podkreślić, że jej ciało jest wyłącznie jej własnością, i w takiej formie kocha swój biust?

Nicole Akonchong "Top Model"
Nicole Akonchong "Top Model"
Nicole Akonchong "Top Model"
Źródło: IG

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości