"Totalne remonty Szelągowskiej" - ruszył 5. sezon programu. Co się wydarzyło w 1. odcinku?

"Totalne remonty Szelągowskiej" - Dorota Szelągowska
"Totalne remonty Szelągowskiej" - kiedy sezon 5?
Źródło: TVN
"Totalne remonty Szelągowskiej" powróciły. W ostatni poniedziałek października znów spotkaliśmy się przed telewizorami z Dorotą Szelągowską, która po raz piąty ruszyła ze swoją ekipą w podróż po całej Polsce. Poznaliśmy pierwszych bohaterów nowej serii programu. Jak przeszła metamorfoza w ich mieszkaniu?

Dorota Szelągowska wraz ze swoim ulubionym stolarzem Darkiem i resztą ekipy nie tylko remontuje, ale odmienia życie innych! Komu pomogła w pierwszym odcinku nowego sezonu?

"Totalne remonty Szelągowskiej" - nowe odcinki w TVN i Playerze

Projektantka wnętrz Dorota Szelągowska podróżuje po całym kraju, by pomóc tym, którzy naprawdę tego potrzebują. Odnawia nie tylko mieszkania, ale i domy. Właściwe miejsca do remontu wskażą jej ludzie, którzy chcą się odwdzięczyć swoim prywatnym bohaterom za dobro, które od nich dostali. W 5 sezonie programu "Totalne remonty Szelągowskiej" projektantka i jej ekipa wykonają 8 metamorfoz mieszkań. Każdy odcinek przyniesie łzy, ale te zwiastujące początek czegoś nowego i szczęśliwego.

14945566_totalne-remonty-szelagowskiej-sezon-5-odcinek-1-mlynkowo-zwiastun-30s_720P
"Totalne remonty Szelągowskiej". Sezon 5. odcinek 1. Zwiastun

"Totalne remonty Szelągowskiej" - metamorfoza w pierwszym odcinku

W 5. sezonie programu "Totalne remonty Szelągowskiej" poznamy kolejne niesamowite i wzruszające historie rodzinne. Bohaterką premierowego odcinka była Magda z Młynkowa. Obydwoje z mężem marzyli o dziecku, ale niestety nie było to możliwe. Po długich staraniach zdecydowali się na adopcję. Do ich rodziny dołączyła córeczka, która aktualnie ma już 10 lat. Niestety małżeństwo Magdy się rozpadło i kobieta została samotną matką. Magda zawsze ma serce na dłoni i choć sama ma niewiele, zawsze podzieli z innymi potrzebującymi. Kobieta niedawno pomogła uchodźcy z Ukrainy, w którym się zakochała.

Magda, Mikołaj i Zuzia mieszkali w domu po dziadkach, który niestety był kompletną ruiną. Tylko dach i nowe okna nie wymagały remontu. Było tam też jednak coś, co zachwyciło Dorotę. To stary piec kaflowy, któremu projektantka wraz z Mariką postanowiły dać drugie życie. Dorota Szelągowska i jej team wykonali generalny remont domu, który trwał 12 dni. Magda zaniemówiła z wrażenia, kiedy zobaczyła pierwsze efekty metamorfozy. Darek Stolarz stworzył nawet przed domem dodatkową przestrzeń do wypoczynku.

Zobaczcie efekty metamorfozy w domu Magdy z Młynkowa:

"Totalne remonty Szelągowskiej" - kiedy startuje nowy sezon, gdzie i kiedy oglądać?

5. sezon "Totalnych remontów Szelągowskiej" można oglądać od 31 października w poniedziałek o godz. 21.35 na antenie TVN. Odcinki są dostępne również w Playerze. 

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości