"True Love" - pierwsze takie randkowe show w TVN7! Zobacz szczegóły

Autor:
Kamila
Jamrożek
Edyta Zając poprowadzi program "True Love"

Wystartowały zdjęcia do kompletnie nieprzewidywalnego reality show TVN7, czyli "True Love". W nowym programie randkowym Siódemki nie będą liczyć się układy, misterne intrygi i przemyślane strategie, ale prawdziwe uczucie. Szczerość zamiarów zweryfikuje... wykrywacz kłamstw!

Perypetie uczestników programu "True Love" odbywały się będą w nowej, niezwykłej lokalizacji - na półwyspie karaibskim w egzotycznej Kolumbii. Przewodnikiem po świecie zawiązujących się miłosnych relacji będzie - debiutująca w roli prowadzącej - Edyta Zając.

"True Love" – o czym jest program?

Grupa singli spotka się w luksusowej wakacyjnej posiadłości na Karaibach. Każdy z nich ma szansę wygrać podwójną nagrodę – prawdziwą miłość oraz duże pieniądze. I to dokładnie w tej właśnie kolejności! Żeby wyjechać z wygraną pieniężną, muszą naprawdę się zakochać. To, czy uczucie jest prawdziwe, ocenią regularne testy wykrywaczem kłamstw. Każda nieszczera intencja i fałsz zostaną szybko wychwycone przez urządzenie, więc ci, którzy uwielbiają miłosne gierki czy niezobowiązujące romanse, nie zagrzeją długo miejsca w programie. W "True Love" chodzi o prawdziwą miłość.

"True Love" to zupełnie nowa propozycja programowa, która trafi na antenę TVN7 już wiosną. Chcieliśmy zaskoczyć widzów czymś świeżym, niekonwencjonalnym. I taki właśnie jest pomysł użycia wariografu w randkowym show! Z jednej strony pozwala uczestnikom na otrzymanie pewnej gwarancji, potwierdzenia uczuć partnera, z drugiej jednak odsłania prawdziwe motywy i intencje, a nawet odkrywa wstydliwe tajemnice.

"True Love" – zasady

Zasady programu są proste. W willi na karaibskim wybrzeżu w Kolumbii zamieszka 10 singli, którzy marzą o znalezieniu drugiej połówki. W trakcie wakacyjnego pobytu uczestnicy będą randkować, nawiązywać relacje, a podczas Ceremonii Prawdy, zostaną poddani testowi. Wykrywacz kłamstw oceni, czy ich odpowiedzi są szczere. Informacje te pomogą zweryfikować, kto blefuje, a kto faktycznie angażuje się w związek. Test dowiedzie także, jakie poglądy na miłość i wierność mają uczestnicy.

Podczas Ceremonii Miłości, wszystkie zebrane dane, pozwolą singlom podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się w resorcie nowych, atrakcyjnych graczy. Jeśli więc ktoś stanie przed dylematem, czy pozostać w dotychczasowym związku, czy rzucić się w ramiona nowej osoby, to wystarczy, że zaufa swojej intuicji, przestanie kalkulować i pójdzie za głosem serca!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dominik Abus i Iga Muszakowska o wychowaniu dzieci
Dominik Abus i Iga Muszakowska o wychowaniu dzieci Dominik Abus o wychowaniu dzieci i wartościach. Na czym zależy im najbardziej?

"True Love" – prowadząca

Program "True Love" poprowadzi modelka i osobowość medialna Edyta Zając. Rozgłos zyskała dzięki udziałowi w konkursie Miss Polonia 2014, w którym dotarła do wielkiego finału. Modelkę widzieliśmy już w programach telewizyjnych jako uczestniczkę. Brała na przekład udział w drugiej edycji programu TVN "Agent – Gwiazdy".

Prowadzącą program została Edyta Zając. To też niespodzianka, ponieważ edycje zagraniczne zwykle nie miały gospodarza. Czy to jedyne zaskoczenie, jakie czeka widzów i fanów formatu? Przekonacie się wiosną! 

Edyta Zając
Edyta Zając Edyta Zając Źródło: MWMEDIA

"True Love" – uczestnicy

Do tej pory wiadomo, że w programie "True Love" wystąpią:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" na antenie TVN7 będzie można oglądać od 27 lutego 2023 roku. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

"True Love" – jak się zgłosić? Casting

Program "True Love" oparty jest na formacie stworzonym przez Warner Bros. Discovery. Polską wersję produkuje firma Golden Media Polska. Nabór do pierwszej edycji ciągle trwa. Do programu mogą zgłaszać się osoby pełnoletnie. Aby wziąć udział w castingu, należy prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie tvn.pl/casting.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości