"True Love" odcinek 13. – uczestnicy bawią się na pikantnym pidżama party

Autor:
Kamila
Jamrożek
"True Love" odcinek 13. – pidżama party

W 13. odcinku programu "True Love" widzowie będą mieli okazję zobaczyć wiele emocjonujących wydarzeń. Martyna będzie próbowała przyciągnąć uwagę nowego uczestnika, Dawida, a wieczorne pidżama party zapewni niezapomnianą zabawę i zacieśni więzi między uczestnikami. Jednak wszystko to zostanie zmącone, gdy zbliżająca się Ceremonia Prawdy zmusi uczestników do ujawnienia swoich najskrytszych tajemnic.

Uczestnicy "True Love" będą musieli stawić czoła kolejnym wyzwaniom miłosnym. Zacieśnianie relacji, rozkręcanie romansów i zbliżanie się do wybranych osób to tylko niektóre z tematów, które pojawią się w tym odcinku. Wieczorne pikantne pidżama party i gra "prawda czy wyzwanie" również przyniosą wiele emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Czym jeszcze zaskoczy nas 13. odcinek "True Love"?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

"True Love" odcinek 13. – Marcin, Kinga i Mateusz w trójkącie miłosnym

Kinga i Marcin będą musieli porozmawiać ze sobą w końcu, gdy napięcie między nimi osiągnie kulminacyjny punkt. Rozmowa ta może zadecydować o przyszłości ich związku. Czy uda im się znaleźć porozumienie i powrócić do płomiennego uczucia, które kiedyś ich łączyło? W międzyczasie pozycja Mateusza w tym miłosnym trójkącie może zostać zagrożona, jeśli Kinga i Marcin załagodzą swoje spory. Czy będzie czekał biernie na rozwój sytuacji, czy zdecyduje się podjąć aktywne działania?

Oliwia i Kuba będą mieli okazję przetestować swoją relację na szerokim oceanie - dosłownie. Podczas wspólnej randki mogą napotkać różne przeszkody i wyzwania. Co takiego wydarzy się podczas tego spotkania? Czy ich związek przetrwa te trudności?

"True Love" odcinek 13. – pidżama party

Martyna będzie dążyła do zbliżenia się do nowego uczestnika, licząc na rozwój między nimi romansu. Czy Dawid zdradzi swoje zainteresowania i zdecyduje się na poważniejszą relację z nią? A może to ktoś inny w domu "True Love" skradnie jego serce? Wieczorny pikantny event będzie idealnym sposobem na poprawienie atmosfery i zacieśnienie więzi między uczestnikami. Podczas pidżama party, będą grać w grę "prawda czy wyzwanie", co może doprowadzić do ciekawych zwrotów akcji. Zwłaszcza że zbliża się kolejna Ceremonia Prawdy, a to oznacza, że uczestnicy będą musieli odpowiadać na trudne pytania. Kto tym razem stanie się głównym bohaterem niewygodnych pytań?

"True Love" – o czym jest program? Zasady, opisy odcinków

W trakcie wakacyjnego pobytu w posiadłości na półwyspie karaibskim w egzotycznej Kolumbii uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje. Prowadzącą program jest Edyta Zając. To zupełna nowość, gdyż edycje zagraniczne nie miały gospodarza.

W trakcie programu "True Love" będą mieli okazję poznać się nawzajem i ocenić, z kim mogą stworzyć związek. Ważnym elementem ich pobytu w willi będą Ceremonie Prawdy. W ich trakcie uczestnicy zostaną przebadani za pomocą wariografu. Wykrywacz kłamstw oceni, czy ich odpowiedzi są szczere. Test pokaże, kto angażuje się w związek i czy dotychczasowy partner czuje to samo, czy ma podobne spojrzenie na ich relację, posiada te same poglądy na miłość, wierność i związki.

Zebrane podczas Ceremonii Prawdy informacje przydadzą się podczas Ceremonii Miłości. Wskazania wariografu pomogą uczestnikom podejmować właściwe decyzje, z kim mają szansę na prawdziwe uczucie. Single będą musieli podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych graczy. Niektórzy zapewne staną przed dylematem, czy pozostać w dotychczasowym związku, czy rzucić się w ramiona nowej osoby.

Uczestnikom w trakcie całego programu towarzyszyć będzie Głos Serca. Dzięki rozsądkowi i wrodzonemu poczuciu humoru staje się dla nich przewodnikiem i przyjacielem, który potrafi wysłuchać i doradzić.

OPISY ODCINKÓW:

Zobacz galerię zdjęć:

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

W programie "True Love" pojawili się do tej pory:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" na antenie TVN7 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości