Kinga z "True Love" miała operację plastyczną. Co zmieniła w swoim wyglądzie?

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Kinga Mendrala

Kinga Mendrala jest uczestniczką pierwszej edycji "True Love". Uczestniczka szybko zyskała sympatię fanów, a jej nietuzinkowa uroda zyskała już wierne grono fanów. Ostatnio na Instagramie 32-latka przyznała się do operacji plastycznej. Co poprawiła w swojej urodzie?

Program "True Love" na antenie TVN7 i w Playerze możemy oglądać od końca lutego tego roku. Mimo tak krótkiego czasu randkowe show zyskało już sporą rzeszę fanów, którzy śledzą losy swoich ulubieńców w mediach społecznościowych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Edyta Zając o kulisach programu "True Love". Czy sama pisze swoje wypowiedzi?
Edyta Zając o kulisach programu "True Love". Czy sama pisze swoje wypowiedzi? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"True Love". Kinga Mendrala dobrze czuje się w parze z Marcinem?

Wśród uczestników programu pojawiły się już pierwsze uczucia, sympatie, a także kłótnie. Ostatnio ciekawym wątkiem była relacja Kingi i Marcina. Para już od pierwszych dni pobytu w Kolumbii wpadła sobie w oko. Długie rozmowy i spędzany często razem czas wskazywały na to, że podczas Ceremonii Miłości tych dwoje musi być razem.

Po sparowaniu wszystko wydawało się bardzo dobrze, do czasu pamiętnej imprezy nad basenem, na której Kinga tańcząc z Mateuszem, przewróciła się na podłogę. Sytuacja ta bardzo rozwścieczyła Marcina, który nie chciał rozmawiać ze swoim wybranką, ani z kolegą.

Marcin jeszcze tego samego wieczoru stwierdził, że nie chce budować przyszłości z Kingą, a następnie w rozmowie z Oliwią przyznał, że chciałby ją bliżej poznać. Następnego dnia Kinga z Marcinem poważnie porozmawiali na temat wydarzeń ostatniej nocy.

Marcin przeprosił swoją partnerkę, jednak ich stosunek uległ zmianie. Marcin i Kinga często się kłócili i nie mogli dojść do porozumienia. Jak na razie są razem w parze, jednak nie wiadomo, jak potoczą się ich dalsze losy.

"True Love". Kinga Mendrala o operacji nosa

Kinga zgodnie z opinią publiczności uchodzi za jedną z piękniejszych uczestniczek "True Love". Jak możemy przeczytać w sieci, internauci zachwycają się jej delikatną, eteryczną urodą, a także kształtem nosa, którego czubek jest lekko wysunięty w górę.

Niektórzy zadawali sobie pytania, czy to naturalny kształt nosa uczestniczki, czy może osiągnęła go dzięki operacji. Ostatnio Kinga Mendrala postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań internautów na Instagramie.

Jedno z nich dotyczyło właśnie jej nosa. Jeden z internautów zapytał:

"Miałaś operację nosa czy naturalnie taki słodziutki" - czytamy.

Kinga Mendrala odpowiedziała:

"Miałam operację" - odpisała.

Kinga Mendrala z "True Love" o operacji nosa
Kinga Mendrala z "True Love" o operacji nosa Kinga Mendrala z "True Love" o operacji nosa Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości