Przemek i Kinga z "True Love" znów się spotykają? Uczestnik zabrał głos

Przemek i Kinga z "True Love" mają ze sobą kontakt?
Przemek i Kinga z "True Love" mają ze sobą kontakt?
Źródło: materiały prasowe
Kinga Mendrala i Przemek Dyjas byli uczestnikami pierwszej edycji "True Love". Mimo że nie spotkali się w programie, to ich relacja nabrała tempa po zakończeniu show. Po pewnym czasie uczestnicy wyznali, że nic ich nie łączy, jednak ostatni wpis Przemka dotyczący Kingi zaintrygował fanów. Są razem?

Kinga Mendrala była jedną z ulubienic widzów programu "True Love". Mimo że nie odnalazła miłości w programie, to dużym zaskoczeniem po emisji show okazał się jej związek z Przemkiem Dyjasem, który również wziął udział w miłosnym show, jednak uczestnicy nie mieli okazji się poznać. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Marcin z "True Love" o relacji z Kingą po programie
Po finale "True Love" przyszedł czas na wyjaśnienia. Relacja Kingi i Marcina dla wielu widzów była bardzo rokująca. Jej nagłe zakończenie nie przypadło im do gustu, a odpowiedzialnością za sytuację został obarczony uczestnik. Marcin w rozmowie z Dominiką Kowalewska z cozatydzien.tvn.pl wyjawia, jak wyglądała relacja z Kingą po powrocie do Polski.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"True Love". Przemek Dyjas i Kinga Mendrala mieli się ku sobie

Kinga odpadła z programu po tym, kiedy Mateusz podczas Ceremonii Miłości wybrał Agatę zamiast niej. Wcześniej widzowie trzymali kciuki za relację Kingi z Marcinem. Według wielu osób para bardzo do siebie pasowała, jednak z czasem okazało się, że zarówno Kinga jak i Marcin oczekują od związku czego innego.

Kiedy Kinga pożegnała się z programem, wszyscy myśleli, że jej przygoda skończyła się na dobre. Jakim zdziwieniem było, kiedy po zakończeniu emisji show Kinga zaczęła pojawiać się u boku Przemka Dyjasa, który dołączył do ekipy "True Love", jednak już po odpadnięciu uczestniczki.

Kinga i Przemek opublikowali na Instagramie zdjęcia z sesji ślubnej, a także fotografie, na których przytulają się do siebie bez koszulek. Uczestnicy przez długi czas nie mówili jasno o relacji, jaka ich łączy i unikali pytań internautów.

W końcu na początku maja tego roku Przemek odpowiedział na jedno pytanie od internauty i wyjaśnił, że nie są z Kingą w związku.

"Nie jesteśmy ze sobą w związku, natomiast karty zostały wyłożone. Utrzymujemy kontakt, ale bardziej na stopie zawodowej, każdy ma swoje życie. Warto jednak zaznaczyć, że nie mamy zwykłej znajomości, bo uważam, że obydwoje jesteśmy na swój sposób niezwykli" - stwierdził Przemek w wiadomości do fanów na Instagramie. 

Kinga podczas Q&A wyjaśniła internautom, jak poznała Przemka.

"Z Przemkiem poznaliśmy się po programie na pierwszej imprezie. Ja byłam wtedy w związku, z oczywistych przyczyn nie mogło być między nami nic, ponieważ jestem wierna i lojalna, i nie szukam mężczyzny poza związkiem. Sesje są zbliżające, spędzany razem czas również. Ja uważam Przemka za super faceta, cały czas mieliśmy świetny kontakt, mogłam na niego liczyć. W momencie, kiedy mój związek się zakończył, uświadomiłam sobie, że może warto dać temu szansę. W końcu oboje do programu poszliśmy po miłość, dzięki programowi się poznaliśmy, pozostali uczestnicy nam kibicowali (pewnie nadal tak jest). Przemek przez ten cały czas walczył o mnie, zabiegał, okazywał zainteresowanie i po prostu był również w chwilach trudnych po rozstaniu. Byłabym głupia, nie dając mu szansy. Tak, jak napisałam na poprzednich klatkach, to nie był najlepszy czas dla nas. Jeśli poznalibyśmy się w programie, to może bylibyśmy ze sobą do dzisiaj. Nie będę was przekonywać do prawdziwości swoich uczuć i emocji, bo są one po prostu moje..." - wyjaśniła Kinga.

"True Love". Przemek Dyjas i Kinga Mendrala są razem?

Kilka tygodni później Przemek przedstawił swoją nową wybrankę na Instagramie, Aleksandrę Szczygielską, która na co dzień zajmowała się piercingiem, jednak zdjęcia z wybranką zniknęły z jego konta w mediach społecznościowych, co internauci uznali za jednoznaczne z rozstaniem.

Od tej sytuacji minęło już kilka miesięcy, a ostatnio Przemek i Kinga odnowili swój kontakt. Jeden z internautów postanowił o to zapytać Przemka na Instagramie.

"O co chodzi z tym że trenujesz Kingę? Wielki come back?" - czytamy.

Przemek odpowiedział:

"Trenuje, bo jestem trenerem. Kinga uznała, że jestem w stanie jej pomóc zdrowotnie i to realizujemy. Nie mieszamy prywaty z tym, co na siłowni. Spotkaliśmy się i pogadaliśmy długo o tym co było nie tak i nas poróżniło, wyciągnęliśmy wnioski. Obecnie mamy fajną, przyjazną relację. Bez rozmowy w cztery oczy nigdy się daleko nie zajedzie" - odpowiedział.

Przemek z "True Love" spotyka się z Kingą?
Przemek z "True Love" spotyka się z Kingą?
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości