Sara z "True Love" dała wokalny popis. Jak poradziła sobie z hitem Beyoncé?

Sara Urban - nowa uczestniczka "True Love"
Sara Urban z "True Love"
Źródło: Materiały prasowe
Sara Urban była uczestniczką "True Love". Szybko została okrzyknięta przez widzów jedną z najbardziej charyzmatycznych i bezpośrednich mieszkanek kolumbijskiej willi. Nie można przejść też obojętnie obok jej wyjątkowego głosu, który Sara postanowiła zaprezentować w pełnej krasie swoim obserwatorom. Zaśpiewała wielki hit Beyoncé. Pięknie?

Sara Urban ma 21 lat i pochodzi z Wrocławia. Wolny czas poświęca na liczne zainteresowania. Tuż po osiemnastce zrobiła prawo jazdy na motocykl i kupiła własną maszynę. Pasją do motoryzacji zaraził ją tata. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Śpiewa od dziecka, czy to na karaoke, czy w zespole, który założyła z koleżankami z liceum. Niedawno na jej instagramowym profilu pojawił się film, który udowodnił, że śpiewanie Sara Urban ma we krwi!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Kamil z "True Love" o relacjach po programie. Wyznał, z kim zamieszkał
Nie cichną echa po wielkim finale pierwszej edycji "True Love". Uczestnicy powoli wracają do codzienności, weryfikując zapoczątkowane w programie znajomości. Kamil w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyjawia, z kim utrzymuje kontakt. Okazuje się, że z jednym z uczestników połączyła go szczególna więź.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sara Urban z "True Love" zaśpiewała hit Beyonce

Sara Urban od rozpoczęcia emisji "True Love" jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie pokazuje, co robi w wolnym czasie, codzienne zajętości i rozmawia otwarcie o planach na przyszłość. Niedawno uczestniczka miłosnego show postanowiła wprawić w osłupienie swoich obserwatorów. Opublikowała nagranie, na którym w domowym anturażu, pilnując gotującego się makaronu, śpiewa hit Beyoncé - "Halo".

"A Wy co robicie kiedy gotuje się makaron? Nazywam się Sara Urban i witam w mojej kuchni" - napisała zaltnie pod postem.

Na komentarze od internautów nie musiała długo czekać.

"Możesz śpiewać nawet do dezodorantu, ale śpiewaj" - napisała jedna z obserwatorek, odnosząc się do przyprawy, która Sarze Urban w nagraniu posłużyła za mikrofon.

"Też śpiewam , tylko że u mnie problem polega na tym, że mi to bardzo źle wychodzi" - czytamy.

A jak wam podoba się śpiew Sary?

Sara z "True Love" zakochana? Opowiedziała o relacji z Kubą Chodkowskim

Sara Urban z "True Love" doszła do finału z Kubą Chodkowskim. Dziewczyna zaangażowała się w relację z mężczyzną, który wcześniej zauroczył się Julią Prusinowską. Fani show z niecierpliwością czekali na zakończenie ich historii i zastanawiali się, jak potoczy się ich życie po powrocie do Polski. Uczestniczka miłosnego show w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz uchyliła rąbka tajemnicy i wyjaśniła, dlaczego... nie było szansy na zbudowanie romantycznej relacji.

- Potrzebowałam przegadać ten temat o Julii. A Kuba był w tym bardzo enigmatyczny, więc to mi siedziało z tyłu głowy. Miałam taki dysonans, z jednej strony wiedziałam, że to jest facet, z którymi mi się najlepiej rozmawia, przy którym czuję się mega swobodnie i wiem, że chcę z nim spędzać czas. Czułam, że ma to potencjał, ale miałam z tyłu głowy, czy on jest w stanie dać mi tyle, ile ja potrzebuję i wymagam, czy ma zamknięty rozdział z Julią - mówiła.

Jak wyglądały rozmowy i próby nawiązania kontaktu przez parę po programie?

- Nasz kontakt wygląda super, bardzo fajnie się dogadujemy. Po powrocie obydwoje mieliśmy myśli, że może warto byłoby spróbować, ale są różnice, których nie przeskoczymy. Lubimy w zupełnie inny sposób spędzać wolny czas. Gdy się spotkamy, idziemy na kompromis, ale nie mamy takich preferencji, aby budować razem życie. Kuba potrzebuje osoby, która pojedzie z nim odpoczywać na all inclusive. A ja potrzebuję osoby, która spakuje się w plecak i pojedzie ze mną na spontaniczny wyjazd. Myślę, że to jest relacja, w której faktycznie się do siebie zbliżyliśmy, ale to jest na stopie przyjacielskiej. Oboje jesteśmy singlami, nie ma szans na coś więcej - wyznała nam Sara Urban.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości