Sara z "TL" odwróciła efekt zabiegu medycyny estetycznej. "Tak, te już są moje naturalne"

Sara Urban
Sara Urban o medycynie estetycznej. Zdradziła, co wykonała
Źródło: Instagram @truelove.tvn7
Sara Urban to jedna z najlepiej zapamiętanych uczestniczek "True Love". Charyzma dziewczyny i pragnienie znalezienia miłości doprowadziła ją do samego finału. Choć pozostaje singielką, żyje pełną piersią i wciąż zaskakuje fanów kolejnymi decyzjami. Jedna z nich dotyczyła wyglądu i medycyny estetycznej.

Sara Urban szczerością i wrażliwością, którą pokazała w programie "True Love" zaskarbiła sobie sympatię widzów. Relacja z Kubą Chodkowskim zakończyła się na etapie przyjacielskim. Oprócz wspomnień nic ich już nie łączy. Sara jest singielką i na razie skupia się na zdobywaniu nowych doświadczeń i podróżowaniu. Po udziale w randkowym programie zyskała coś równie ważnego jak miłość, a mianowicie przyjaźń z Oliwią Ścierczak.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Edyta Zając o wizerunku, karierze modelki i swoim wyglądzie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"True Love". Sara Urban usunęła kwas z ust

Sara Urban jest bardzo blisko ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Niedawno pochwaliła się, że została absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego i pokazała elegancko oprawioną pracę licencjacką. Dziewczyna informowała fanów, że zastanawia się nad opcją wyjazdu do Stanów Zjednoczonych, gdzie miałaby pracować jako Au Pair, czyli pomagać amerykańskiej rodzinie w opiece nad dziećmi. Internauci są bardzo ciekawi, czy jej się uda. Dodatkowo uczestniczka "True Love" spełnia się jako wokalistka. W wywiadzie z cozatydzien.tvn.pl zdradziła, że nagrała singiel z synem Edyty Górniak! Tylko u nas posłuchacie fragmentu piosenki.

Sara nie rezygnuje z podróży. Dziewczyna preferuje wyjazdy pod namiot. Jest bardzo spontaniczną osobą, która kocha przygody. To jedna z kwestii, która poróżniła ją z Kubą.

- Po powrocie obydwoje mieliśmy myśli, że może warto byłoby spróbować, ale są różnice, których nie przeskoczymy. Lubimy w zupełnie inny sposób spędzać wolny czas. Gdy się spotkamy, idziemy na kompromis, ale nie mamy takich preferencji, aby budować razem życie. Kuba potrzebuje osoby, która pojedzie z nim odpoczywać na all inclusive. A ja potrzebuję osoby, która spakuje się w plecak i pojedzie ze mną na spontaniczny wyjazd - mówiła nam w wywiadzie po finale "True Love".

Sara znów umożliwiła obserwatorom na Instagramie zadawanie jej pytań. Ktoś był ciekawy, czy usunęła kwas z ust. Okazało się, że to prawda. Dziewczyna pokazała swoje zdjęcie i dodała: "tak, te już są moje naturalne. Jestem znów virgin baby girl.

Sara Urban
Sara Urban usunęła kwas z ust
Sara Urban
Źródło: Instagram @sara.truelovepl

"True Love". Oliwia Ścierczak przeszła operację powiększenia biustu

Sara i Oliwia z "True Love" stały się najlepszymi przyjaciółkami. Bardzo często imprezują razem i wyjeżdżają na wakacje. Pewien Internauta zapytał Sarę, czy razem z Oliwką tworzy parę. Uczestniczka odpisała, że tworzy z przyjaciółką zgrany duet. Oliwia też ingerowała w swój wygląd. Już w programie przyznała, że przeszła operację powiększenia biustu. Później na Instagramie kontynuowała ten wątek.

"Kobieta powinna czuć się dobrze w swoim ciele, dlatego i ja postanowiłam zawalczyć ze swoimi kompleksami i zrobiłam sobie biust. Nie wstydzę się tego, a nawet jestem dumna. Dzięki temu stałam się bardziej pewna siebie" - napisała.

Oliwia Ścierczak zdradziła też, że była na bardzo restrykcyjnych dietach. Później jej sylwetka zmieniła się ze względu na aktywność sportową, ale proporcje ciała też uległy zmianie. "W tym biust (a raczej jego brak) był moim największym kompleksem" - wyjaśniła.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @truelove.tvn7

podziel się:

Pozostałe wiadomości