Sara z "True Love" pokazała dwa oblicza. Nie wszystkim przypadły do gustu

Sara Urban z "True Love"
Sara z "True Love" pokazała dwa oblicza. Nie wszystkim przypadły do gustu
Źródło: Instagram @sara.truelovepl
Sara Urban jest jedną z najpopularniejszych bohaterek show "True Love". Mimo że kobiecie nie udało się odnaleźć miłości w programie, wciąż cieszy się zainteresowaniem fanów, którzy śledzą jej losy. Od pewnego czasu Sara przebywa na wymarzonych wakacjach. Postanowiła podzielić się dosyć nietypowym zestawieniem fotografii.

Sara Urban była uczestniczką pierwszego sezonu "True Love". Kobieta szukała miłości w programie od samego początku. Gdy tylko mieszkańcy raju przekroczyli bramę hotelu, o jej względy zaczęło starać się kilku panów. Niestety niektórzy przekreślali szansę na bliższe poznanie tylko dlatego, że Sara jasno deklarowała, że w najbliższym czasie nie zamierza mieć dzieci. Uczestniczka wówczas studiowała i jak sama twierdziła, ma sporo czasu na przemyślenia i zmianę podejścia do macierzyństwa.

Ostatecznie nie udało jej się znaleźć szczęścia w programie. Do finału dotarła z Kubą i choć nie ukrywała, że jest nim zainteresowana, mężczyzna nie odwzajemniał zalotów towarzyszki. Toteż oboje zadeklarowali sobie przyjaźń, a niedawno Sara zdradziła, że nie utrzymują bliskich kontaktów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – dalsze losy uczestników

TRUELOVE_Oliwia_Marcin_5_2
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA

"True Love". Sara Urban pokazała dwa oblicza

Sara kilka tygodni temu świętowała ważne wydarzenie — obronę pracy licencjackiej. Uczestniczka "True Love" zamknęła kolejny etap w życiu i nie zwalnia tempa. Ma dosyć szczegółowe plany co do najbliższej przyszłości. Sara chciałaby wyjechać do Stanów Zjednoczonych w ramach programu Au Pair. Podczas pobytu pracowałaby jako opiekunka do dziecka, przy okazji mając możliwość zwiedzania regionu i poznawania tamtejszej kultury.

Czytaj więcej: Sara z "True Love" podjęła zaskakującą decyzję o swojej przyszłości. Ogromna zmiana

Jednak zanim obowiązki, czas na trochę przyjemności. Sara wybrała się na wymarzone wakacje do Turcji. Tam spędza czas ze znajomymi, ochoczo publikując wspólne zdjęcia. Udało jej się odwiedzić m.in. Kapadocję, która słynie z pięknych krajobrazów i bardzo popularnych lotów balonami. Nie zabrakło ani gór, ani jezior i z publikowanych przez uczestniczkę show relacji wynika, że nie był to pobyt w hotelu na all inclusive.

Niedawno Sara podzieliła się dwoma zdjęciami, które okazują ją w dosyć skrajnym wydaniu. Na pierwszym z nich zaprezentowała swoje wdzięki w stroju kąpielowym, a na drugim — została uwieczniona podczas przygotowywania posiłku.

"Dwa oblicza Sary. Ktoś potrzebuje ratownika? A może śniadanko w górach Taurus?" - napisała pod zdjęciami.

Nie wszystkim fotografie przypadły do gustu, szczególnie ta pierwsza. Pod wpisem pojawiły się komentarze internautów, którzy byli zachwyceni pośladkami Sary, ale znaleźli się i tacy, co skrytykowali kobietę za zbytnie ich eksponowanie. To nie pierwszy raz, kiedy uczestniczka wywołuje spore zamieszanie w sieci.

Czytaj więcej: Sara z "True Love" wywołała zamieszanie w sieci. Wszystko przez strój kąpielowy

"True Love". Sara Urban usunęła kwas z ust

Sara stara się być blisko ze swoimi fanami, których zyskała dzięki udziałowi w programie. Jak przystało na rasową influencerkę, często organizuje Q&A bądź rozmowy na żywo, podczas których internauci mogą zadawać kobiecie najróżniejszej maści pytania. Podczas jednej z takich inicjatyw Sara została zapytana o usta. Jeden z fanów był ciekawy, czy usunęła kwas. Najprawdopodobniej zauważył pewną zmianę w ich wielkości i postanowił zweryfikować swoje domysły u źródła. Jak się okazało, Sara pozbyła się kwasu z ust!

Sara pokazała swoje zdjęcie i dodała: "Tak, te już są moje naturalne. Jestem znów virgin baby girl".

Sara Urban
Sara Urban usunęła kwas z ust
Sara Urban
Źródło: Instagram @sara.truelovepl

"True Love". Sara o relacji z Kubą. O co ma do niego żal?

Sara wielokrotnie musiała odpowiadać na pytania dotyczące Kuby. Choć zadeklarowali sobie przyjaźń, fani zastanawiali się, czy po programie ich relacja nabrała zupełnie innego charakteru. Sara podkreśliła, że z tej mąki już z pewnością nie będzie chleba.

Niedługo po finale show w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz odniosła się do relacji z Kubą, którą stworzyła w programie. Zdradziła wówczas, czy ma żal do partnera za to, że tak usilnie trzymał ją na dystans.

- Trochę miałam do niego żal, ale ja faktycznie potrzebowałam przegadać ten temat o Julii. A Kuba był w tym bardzo enigmatyczny, więc to mi siedziało z tyłu głowy. Miałam taki dysonans, z jednej strony wiedziałam, że to jest facet, z którymi mi się najlepiej rozmawia, przy którym czuję się mega swobodnie i wiem, że chcę z nim spędzać czas. Czułam, że ma to potencjał, ale miałam z tyłu głowy, czy on jest w stanie dać mi tyle, ile ja potrzebuję i wymagam, czy ma zamknięty rozdział z Julią — mówiła w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @sara.truelovepl

podziel się:

Pozostałe wiadomości