Gigi z "TL" zaskoczyła przemianą. Chciała wyglądać jak słynna aktorka

Gigi z "True Love"
Gigi z "True Love" przebrała się za znaną postać. Zaskoczyła wyglądem
Źródło: Player
Anna "Gigi" Wojdas to finalistka 1. edycji "True Love". Dziewczyna Kamila ma aktorskie zacięcie i chętnie to pokazuje. Teraz zaskoczyła obserwatorów przemianą w znaną filmową postać. Poszła więc w ślady pięknej aktorki, o której właśnie teraz mówi cały świat. Gigi z przymrużeniem oka zwróciła się do fanów.

Gigi z "True Love" znalazła miłość w programie, choć się jej zupełnie nie spodziewała. Znajomość z Kamilem ze spontanicznego randkowania przerodziła się w poważne uczucie. Para nie śpieszy się z deklaracjami, ale dała sobie szansę. Kamil przeprowadził się nawet bliżej ukochanej, by odległość nie stanęła im na przeszkodzie.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Gigi z "True Love" przebrała się za Harley Quinn

Gigi już w programie wyznała, że interesuje się aktorstwem i potrafi odgrywać różne postacie. Uczestniczka publikuje mniej materiałów w mediach społecznościowych niż pozostali bohaterowie "True Love", ale kiedy już to robi, nie można odmówić jej kreatywności. Ania Wojdas udostępniła filmik na InstaStories, na którym spaceruje po mieście w stroju Harley Quinn. Dziewczyna idealnie odtworzyła charakter postaci granej przez Margot Robbie. Spójrzcie na kostium, makijaż i fryzurę Gigi. Dziewczyna Kamila ma nawet kij bejsbolowy, który wraz z wielkim młotem jest atrybutem tej filmowej postaci.

Harley Quinn to fikcyjna postać pojawiająca się w komiksach i filmach związanych z Batmanem. Kiedyś psychiatra, później pomocnica Jokera. Margot Robbie zagrała ją w filmach: "Legion Samobójców", "Ptaki Nocy" i "Legion samobójców: The Suicide Squad".

Gigi dostojnie paradowała w tym stroju na ulicy i zażartowała: "spokojnie, idę tylko po kawę".

Gigi z "True Love" upodobniła się do Margot Robbie
Gigi z "True Love" upodobniła się do Margot Robbie
Źródło: Instagram @aniawojdas

A tak prezentowała się Margot Robbie w kostiumie Harley Quinn.

Margot Robbie podróżuje teraz po świecie w celu promowania nowego filmu z jej udziałem. Aktorka wzbudza prawdziwą sensację, bo otrzymała główną rolę w filmie o Barbie! Wciela się w najsłynniejszą lalkę świata. W produkcji Warner Bros. aktorka przewodzi gwiazdorskiej obsadzie, w której znalazł się także obiekt westchnień wielu widzek Ryan Gosling. Zobaczymy go w roli Kena.

Czytaj więcej: "Barbie". Margot Robbie i Ryan Gosling w nowym, zabawnym zwiastunie filmu Warner Bros.

"True Love". Co słychać u Gigi i Kamila?

Gigi i Kamil na początku przestraszyli się, że ich relacja tak szybko ewoluuje. Najważniejsze jednak było dla nich to, że czują się przy sobie swobodnie i mają podobne poczucie humoru. Za to też pokochali ich widzowie. Odkąd bohaterowie show prowadzą "normalne" życie w Polsce — przybyło im fanów. Internauci zachwycają się tym, jak zgraną parę tworzą.

"Co za duet" - piszą fani na Instagramie.

"Jak was nie lubić? Genialni jesteście" - czytamy w komentarzach.

Edyta Zając, prowadząca "True Love", po finale podsumowała relację tej pary.

"Dla mnie byliście chyba, nadal jesteście, jedną z najlepiej dobranych par pod względem charakteru i tego, jak się dogadywaliście" - skomentowała w odcinku specjalnym.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości