Sebastian z "True Love" jest w związku. "Mamy dużo wspólnego". Poznaliśmy szczegóły

Sebastian z "True Love"
Sebastian z "True Love" jest w związku
Źródło: Instagram @truelove.tvn7
Sebastian Borowicz-Skoneczny szukał miłości w programie "True Love". W show przeżył przygodę, ale ostatecznie nie znalazł wybranki, z którą mógłby się związać. Jego los odmienił się po zakończeniu emisji programu. Sebastian potwierdził, że ulokował swoje uczucia w pewnej kobiecie. W rozmowie z nami zdradził coś więcej.

Sebastian Borowicz-Skoneczny dołączył do uczestników "True Love" i od razu zwrócił uwagę na piękną Sarę. Szybko się sparowali, ale dziewczyna nie odwzajemniła uczuć nowego mieszkańca willi. Później Sebastian szukał innej partnerki. Jednak żadna z pań nie podbiła już jego serca.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

30052023_TAJEMNICEPRODUKCJI_SAMISWOI (2)
Tajemnice Produkcji #12 Kulisy filmu "Sami swoi. Początek". Stuletnie stroje i charakteryzacja aktorów
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sebastian z "True Love" jest w związku

Sebastian zaskoczył obserwatorów na Instagramie wyznaniem, że jego serce jest już zajęte. Ktoś zapytał, czy "pan doktor się z kimś spotyka". Mężczyzna potwierdził i dodał: "i nie zamierzam nic a nic zmieniać w związku z tym". Co ciekawe kolejne pytanie dotyczyło tego, czy uczestnik "True Love" mógłby związać się z kobietą, która jest rozwódką, ale nie ma dzieci. Sebastian odpisał, że w teorii jest to możliwe, ale życie pewnie pokazałoby, czy faktycznie mógłby zaakceptować taką sytuację.

Kalina Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl zapytała Sebastiana, czy możemy gratulować mu znalezienia "true love". Uczestnik show odpowiedział, że nie chce mówić zbyt wiele, ponieważ kobieta, z którą się spotyka, poprosiła go o anonimowość. Jednak Sebastian zdradził kilka faktów dotyczących tej relacji.

- Poznaliśmy się dosyć niedawno i w sposób zupełnie przypadkowy! Po krótkim czasie rozmów spotkaliśmy się i coś "zatrybiło". Później kilka spontanicznych wypadów i postanowiliśmy spróbować. Mamy dużo wspólnego — pasje, podejście do życia, predyspozycje kulinarne. Znamy się stosunkowo krótko, ale jestem zadowolony i uważam, że jest potencjał na to, że to się uda — opowiedział nam Sebastian.

Sebastian z "True Love" o życiu uczuciowym
Sebastian z "True Love" o życiu uczuciowym
Źródło: Instagram @sebastian.truelovepl

Sebastian z "True Love" pochwalił się zmianami w życiu

Sebastian dzieli się z fanami tym, co dzieje się aktualnie w jego życiu. Niedawno pochwalił się, że uczy się jeździć na motocyklu i jest coraz bliżej spełnienia marzenia. Na razie szlifuje jazdę pod okiem instruktora. Zbliża się też zakończenia specjalizacji lekarskiej. Mężczyzna opowiedział fanom, co zmieniło się w jego życiu przez cztery lata nauki.

"Szczerze, to ciężko mi ocenić - wewnętrznie chcę wierzyć, że jestem dalej taki sam. Ale na pewno mam dużo większą tolerancję na zmęczenie oraz brak snu. Często dostaje pytania: czy bym to powtórzył? Bez większego wahania odpowiadam: TAK! Był to początek mojej największej przygody, która dalej trwa. Studia lekarskie oraz obecnie praca jako lekarz bardzo mi pomogły w samorozwoju, umiejętności krytycznego patrzenia na siebie oraz możliwość poznania mnóstwo genialnych ludzi i nowych miejsc. Podsumowując: bywały momenty lepsze i gorsze (za które przepraszam, jeżeli na kogokolwiek oddziaływały - czy to rodzina, czy współpracownicy, czy pacjenci), ale obecnie mogę powiedzieć - jestem szczęśliwy i zadowolony z miejsca, w jakim się obecnie znajduję" - napisał na Instagramie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @truelove.tvn7

podziel się:

Pozostałe wiadomości