Trzeci sezon "99 – Gra o wszystko. VIP" zaskoczy widzów. Znamy datę emisji!

 "99 – Gra o wszystko. VIP" – trzeci sezon w TTV
 "99 – Gra o wszystko. VIP" – trzeci sezon w TTV
Źródło: TTV
Ruszyły zdjęcia do trzeciej edycji "99 – Gra o wszystko" z udziałem bohaterów stacji TTV. Kiedy program pojawi się na antenie? Kto wystąpi w kolejnej edycji gry?

Zarówno pierwsza, jak i druga edycja polskiej wersji programu "99 – Gra o wszystko. VIP" okazały się prawdziwymi hitami stacji TTV. Dlatego też widzowie doczekają się trzeciej odsłony show, która zaskoczy wszystkich. Kto weźmie w niej udział?

 "99 – Gra o wszystko. VIP" – kiedy trzeci sezon w TTV?

"99 - Gra o wszystko" to program, w którym zawodnicy mają do pokonania konkurencje, w których liczy się spryt, werwa, otwarta głowa i odrobina szczęścia. Konkurencji jest 99 tak, jak zawodników. Wszyscy mają takie same szanse. Ci, którzy najgorzej poradzą sobie z zadaniami, odpadają kolejno z programu. Do finałowego, dwunastego odcinka, dotrze ośmiu najlepszych zawodników. Trzecia seria liczyć będzie 6 odcinków i zadebiutuje na antenie TTV wiosną przyszłego roku. Za jej produkcję odpowiada GPlus Production.

 "99 – Gra o wszystko. VIP" – kto wystąpi w trzecim sezonie?

W programie "99 – Gra o wszystko. VIP" jak zwykle zobaczymy twarze znane z innych formatów telewizji TTV. Tym razem będą oni konkurować nie tylko ze sobą, ale także ze swoimi sympatiami, które zaprosili do programu. Czy będą się wspierać podczas rozgrywanych konkurencji, czy zwycięży jednak chęć wygranej? Wszyscy mają takie same szanse, jednak ci, którzy poradzą sobie najgorzej, zakończą przygodę w programie. Komu uda się uniknąć ostatniego miejsca i awansować do finału? Wśród uczestników znajdą się m.in. Dominik Abus, Agnieszka Kotońska, Krzysztof Radzikowski, Mateusz Borkowski, Krzysztof Ferenc, Iza Macudzińska-Borowiak, Anna Renusz, Mariusz Kozak oraz Iza Zeiske.

 "99 – Gra o wszystko. VIP" – trzeci sezon w TTV
"99 – Gra o wszystko. VIP" – trzeci sezon w TTV
Źródło: TTV
 "99 – Gra o wszystko. VIP" – trzeci sezon w TTV
"99 – Gra o wszystko. VIP" – trzeci sezon w TTV
Źródło: TTV

"99 – Gra o wszystko. VIP" – uczestnicy

Zobaczcie galerię zdjęć uczestników trzeciej edycji programu  "99 – Gra o wszystko. VIP":

Uczestnicy programu "99 - gra o wszystko. VIP"
Uczestnicy programu "99 - gra o wszystko. VIP"
Filip zagra z Kaśką
Filip, uczestnik programu "99 - gra o wszystko. VIP"
Uczestniczka programu "99 - gra o wszystko. VIP"
+16
Zobacz galerię

 "99 – Gra o wszystko. VIP" – kiedy i gdzie oglądać?

Program "99 – Gra o wszystko. VIP" możemy oglądać na antenie TTV i w serwisie Player, gdzie dostępne są wszystkie poprzednie sezony show. Trzeci sezon premierę będzie miał 4 marca 2023 roku o godzinie 22.00.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości