Programy

Filmy i programy na Walentynki. Co warto obejrzeć w TVN TVN7 i Player.pl?

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Źródło:
player.pl
Kadr z filmu "Mamma Mia"

Lista filmów walentynkowych jest wyjątkowo długa. W 2022 roku święto zakochanych wypada w poniedziałek. Oznacza to, że wiele osób spędzi je w domowym zaciszu. To idealna okazja, by obejrzeć coś lekkiego, zabawnego i wzruszającego. W naszym walentynkowym zestawieniu z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Wiele osób nie przepada za tłumami w restauracjach, czy kinach. Walentynki wolą spędzać w kameralnej atmosferze lub we własnym domu. Dla wszystkich, którzy zdecydowali się na takie rozwiązanie stacje TVN, TVN 7 oraz platforma Player.pl przygotowały wiele opcji, które z pewnością umilą wieczór.

TVN - co obejrzeć w walentynki? 

Już 14 lutego na antenie TVN pojawi się specjalny odcinek programu "Milionerzy". W walentynkowej odsłonie teleturnieju do walki o najwyższą wygraną staną: Małgorzata Ohme i Filip Chajzer oraz Bartek Jędrzejak i Daria Ładocha. Gwiazdy doskonale znane widzom telewizji TVN, zmierzą się z trudnymi pytaniami zadanymi przez Huberta Urbańskiego. Kwoty które zdobędą, zostaną w całości przekazane na konto fundacji TVN. 

O 22:05 na antenie TVN widzowie będą mogli obejrzeć kultowy film "Notting Hill", czyli komedię romantyczną, w której główne role zagrali Julia Roberts oraz Hugh Grant. Perypetie właściciela księgarni i światowej sławy aktorki pokochali widzowie na całym świecie. Zwieńczona happy endem historia z pewnością będzie dobrym wyborem na walentynkowy wieczór. 

Bartek Jędrzejak może wygrać milion! Odcinek specjalny "Milionerów" już niedługo na antenie TVN
Bartek Jędrzejak może wygrać milion! Odcinek specjalny "Milionerów" już niedługo na antenie TVN Bartek Jędrzejak wraz z Darią Ładochą staną do walki o główną nagrodę w teleturnieju "Milionerzy"

TVN 7 - co obejrzeć w walentynki?

Razem z TVN 7 widzowie mogą spędzić cały walentynkowy wieczór. O godzinie 20:00 zostanie wyemitowany nowy odcinek serialu "Brzydula". Finałowy sezon nabiera tempa. Czy Marek i Ula rozwiążą swoje problemy? Tuż po zakończeniu odcinka o perypetiach Uli i Marka na ekranach widzów pojawi się jedna z najbardziej lubianych polskich komedii - "Nigdy w życiu". Film na podstawie bestsellerowej książki Katarzyny Grocholi zapewni wszystko, co powinna mieć dobra, walentynkowa produkcja. Wzruszenie, miłość i przede wszystkim - duża dawka humoru. 

O 22:55 na antenie TVN 7 widzowie będą mogli obejrzeć musical "Mamma Mia". Komedia romantyczna oparta na wielkich hitach zespołu ABBA spowoduje, że przy romantycznej kolacji z pewnością choć raz zanucimy jeden z utworów grupy. 

Player.pl - co obejrzeć w walentynki? 

Walentynkowy wieczór to dobry moment, by obejrzeć pierwszy odcinek najnowszej produkcji TTV - "Projekt Cupid". Program opowiada o osobach ze spektrum autyzmu, z Zespołem Downa i Syndromem Tourette'a, którzy poszukują miłości. Redakcja programu wraz z grupą ekspertów spróbuje znaleźć dla naszych bohaterów idealną osobę do randki w ciemno. 

W ofercie Player.pl znajdziecie także szereg filmów, które skutecznie umilą walentynkowy wieczór. Wśród nich możecie wybrać polską komedię "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Siedem historii, w których miłość odgrywa niezwykle istotną rolę.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło: player.pl

Źródło zdjęcia głównego: Materiały promocyjne TVN

Pozostałe wiadomości