Wiesia z "Życia na kredycie" pokazała nowe zdjęcie z córką. "Dzieci to cudowny dar"

Wiesia Wołodkiewicz z programu "Życie na kredycie"
Wiesia Wołodkiewicz z programu "Życie na kredycie"
Źródło: x-news
Wiesława Wołodkiewicz z "Życia na kredycie" może pochwalić się bardzo bliską relacją z córką. Nie tylko akceptuje wybory Ani, ale również aktywnie uczestniczy w jej życiu, starając się wspierać ją na każdym kroku. Bohaterka programów TTV dodała ostatnio nowe zdjęcie z pociechą, które natychmiast zachwyciło jej obserwatorów.

Wiesława Wołodkiewicz jest doskonale znana widzom telewizji TTV z takich programów jak "Życie na kredycie" czy "Nasi w mundurach". Ostatnio wystąpiła też w show "99-gra o wszystko. VIP". Fani chętnie śledzą jej życie także w mediach społecznościowych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

GRAOWSZYSTKO_WIESIA_CORKA_HEJT
Wiesława z "Życie na kredycie" zaskakująco o dzieciach. "Już zaczynam rozmowy"
Wiesława Wołodkiewicz ma dwójkę dzieci, dorosłego syna i nastoletnią córkę, która co jakiś czas pokaże się wraz z rodzicami w telewizyjnym show. Chciałaby pójść w ślady bliskich i związać przyszłość ze szklanym ekranem? Zobaczcie co na ten temat powiedziała nam gwiazda programu "Życie na kredycie".

Wiesława Wołodkiewicz z "Życia na kredycie" pokazała nowe zdjęcie z córką

Wiesia i Robert z programu "Życie na kredycie" są rodzicami nastoletniej Ani. W ostatnich odcinkach programu mogliśmy obserwować, jak 15-latka stawia pierwsze kroki w sferze miłosnej. Dziewczyna ma pierwszego chłopaka, a jej rodzice uczą się akceptować nową sytuację w rodzinie.

Para młodych zakochanych celebruje każdy miesiąc związku, wymieniając się drobnymi prezentami. Jednak nie wszyscy są entuzjastycznie nastawieni do tego związku. Ojciec Ani, Robert, wyraził swoje obawy przed kamerą.

"Jednak ma 15 lat. To jest czas nauki, nie za bardzo mi się to podoba, na razie jestem nastawiony na nie" – powiedział.

Z kolei Wiesia, matka Ani, podchodzi do związku swojej córki z większym zrozumieniem. Wspólnie z Anią kupowała nawet prezent dla jej chłopaka, pokazując, że ma do niej pełne zaufanie i wspiera ją w tych pierwszych doświadczeniach. Wiesia i Ania mają naprawdę bliską relację, co matka często podkreśla, mówiąc o swojej ogromnej miłości do córki.

Wiesia regularnie dzieli się rodzinnymi chwilami w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem z Anią, które wzbudziło wiele pozytywnych reakcji. Czuły podpis pod fotografią brzmi:

"Kocham. Dzieci to cudowny dar".

Wiesława Wołodkiewicz z "Życia na kredycie" o córce

Wiesława Wołodkiewicz z programu "Życie na kredycie" nieustannie podkreśla, jak ważna jest dla niej jej córka. Nasza redakcja rozmawiała z bohaterką programów TTV i zapytała ją, czy nastolatka pójdzie w ślady rodziców i będzie chciała występować w telewizji.

- Ona jest taką nieśmiałą dziewczynką ogólnie. Jest nieśmiała i czy ona by, no nie wiem, jeżeli by z jakąś pasją to było związane, bo ona i kocha konie, i kocha mundury. [...] Jak bierze udział w programach i tak dalej, to ona tak przy nas się kręci i mówi: 'No mamo, robię to dla was' - powiedziała Wiesia z dumą i czułością.

Wiesława Wołodkiewicz jest świadoma wyzwań, jakie niesie za sobą życie publiczne, zwłaszcza dla młodej, wrażliwej osoby.

- Wiem, że teraz jest taka nieszczęsna moda na hejt i tego się boimy. Ona jest w takim wieku, że jest bardzo wrażliwa na takie rzeczy. [...] Często o tym rozmawiamy i zostaliśmy też przez psychologów bardzo dobrze przygotowani, żeby nie podsycać takich rzeczy, żeby je ignorować, żeby w ogóle nie brać do siebie, bo to zazwyczaj ktoś tylko czeka na impuls z naszej strony. Staramy się w ogóle ignorować, nie czytać, nie myśleć, nie zaglądać. To jest chyba najlepszy sposób - tłumaczyła bohaterka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości