Wiktoria z TTV pokazała córkę. "Gdy dziecko jest choć trochę podobne do ciebie"

Wiktoria Gumienna (Gromadzka)
Wiktoria Gumienna (Gromadzka)
Źródło: x-news
Wiktoria Gumienna (wcześniej Gromadzka) jest znana z udziału w programach stacji TTV takich jak "Gogglebox. Przed telewizorem". Od września 2023 roku kobieta spełnia się w roli mamy. Jej aktywność w mediach społecznościowych cieszy się dużą popularnością, zwłaszcza nagrania z udziałem jej córki Scarlett. Ostatnio zaskoczyła fanów, prezentując nowy kolor włosów. Żartowała, że sprawił on, że teraz jej pociecha jest do niej trochę bardziej podobna. Zgadzacie się, że mała Scarlett to skóra zdjęta z Dominika?

Wiktoria i Dominik Gumienni to para, która zdobyła serca widzów dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Gdy po raz pierwszy zasiedli na kanapie, aby oceniać to, co w polskiej telewizji jest znane, lubiane i nietypowe, nie przypuszczali, jak bardzo zmieni się ich życie. Rok 2023 był dla nich wyjątkowy – nie tylko powitali na świecie córkę, ale również stanęli na ślubnym kobiercu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Iza Zeiske z "Gogglebox
Iza Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" o randkach z mężem. Wiemy, jak się poznali
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Wiktoria Gumienna (Gromadzka) z "Gogglebox. Przed telewizorem" przefarbowała włosy

Odkąd Wiktoria i Dominik Gumienni powitali na świecie córkę Scarlett, ich cały świat zaczął się kręcić wokół niej. Para chętnie dzieli się rodzinnymi zdjęciami i nagraniami, prezentując swoje szczęście w mediach społecznościowych. Wiktoria często żartuje, że jej córka jest bardzo podobna do jej męża Dominika.

Jednak ostatnio Wiktoria postanowiła odrobinę zmienić swój wygląd. Przefarbowała włosy, a nowe zdjęcie z pociechą podpisała żartobliwie:

"Gdy pofarbowałaś włosy i w końcu twoje dziecko jest choć trochę do ciebie podobne".

Wiktoria, która lubi eksperymentować z fryzurami, nie boi się zmieniać swojego wizerunku. Niedawno na Instagramie mogliśmy zobaczyć, że przedłużyła włosy, jednak teraz wróciła do krótkiej fryzury i rozjaśniła włosy. Nowy kolor jest bardzo podobny do tego, który ma mała Scarlett.

Fani Wiktorii są zachwyceni jej metamorfozą i komplementują jej nowy wygląd. Przyznają jednak rację uczestniczce, że jej córeczka jest bardzo podobna do Dominika.

"Piękna metamorfoza!", "Pięknie ci w tych włosach. Nie zmieniaj już koloru oraz długości ", "Ślicznie wyglądacie dziewczyny"; "Piękny blond! Pasuje wam obu"; "Boże, jaki Dominik" – to tylko niektóre z wielu pozytywnych komentarzy pod jej zdjęciami.

Wiktoria i Dominik Gumienni z "Gogglebox. Przed telewizorem" o rodzicielstwie

W rozmowie z Dagmarą Olszewską z serwisu cozatydzien.tvn.pl Wiktoria i Dominik Gumienni z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" opowiedzieli, jak zmieniła się ich codzienność po narodzinach dziecka. Nie ukrywają, że narodziny Scarlett to spełnienie ich marzeń.

- Fajnie, że spełniły się te nasze marzenia i plany. Tak naprawdę sami jesteśmy w szoku, że dosłownie rok temu tutaj byliśmy i mówiliśmy o mieszkaniu, o dziecku, o naszym ślubie i w kilka miesięcy się to spełniło. Jestem bardzo zadowolona z tego, jak to wygląda - powiedziała Wiktoria Gumienna.

Para, która zyskała popularność dzięki telewizji TTV, wyjawiła, że sumiennie przygotowywała się na przyjście na świat córeczki. Wspomniana szkoła rodzenia okazała się nieoceniona, a Dominik Gumienny wykazywał się inicjatywą niemal na każdym kroku.

- W sumie byliśmy poniekąd przygotowani, bo mamy dwa psy. Psy mobilizują. Każdemu polecamy zacząć od psów. Wychodzenie na spacery o 5 rano, karmienie o stałych porach, weterynarz, czyli chodzenie do lekarza... Byliśmy na to przygotowani. Dodatkowo szkoła rodzenia dała swoje. Można powiedzieć, że wkroczyliśmy pewnie w to macierzyństwo i tacierzyństwo - dodał Dominik Gumienny.

Para nie tylko dobrze się przygotowała, ale także cieszy się nowymi wyzwaniami, jakie niesie życie rodziców. Wiktoria i Dominik chętnie dzielą się swoim szczęściem z fanami, publikując urocze zdjęcia oraz relacje z życia codziennego z małą Scarlett. Ich otwarte podejście do macierzyństwa i tacierzyństwa zyskuje sympatię i wsparcie społeczności internetowej, która obserwuje ich z uznaniem i życzliwością.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości