Zmarła mama Artura Kotońskiego z "Gogglebox. Przed telewizorem". "Do zobaczenia"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Nie żyje mama Artura Kotońskiego z "Gogglebox. Przed telewizorem"

Artur i Agnieszka Kotońscy znani z programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" przeżywają żałobę. W sobotę Artur Kotoński poinformował na Instagramie, że po długiej chorobie zmarła jego ukochana mama.

Agnieszka i Artur Kotońscy stali się popularni dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". To właśnie w programie często podkreślali, jak ważna jest dla nich rodzina i najbliżsi. Małżeństwo zawsze dbało o swoich ukochanych i zachęcali internautów, aby również docenili obecność bliskich w swoim życiu.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Agnieszka i Artur Kotońscy o postanowieniach noworocznych
Agnieszka i Artur Kotońscy o postanowieniach noworocznych Agnieszka i Artur Kotońscy nie mają postanowień na noworocznych? Marzą tylko o jednym...

Nie żyje mama Artura Kotońskiego

Niestety, teraz rodzina Kotońskich pogrążyła się w żałobie. Jak poinformował w sobotę Artur Kotoński na Instagramie, jego mama zmarła po długiej chorobie.

"Kochana Mamo. Nauczyłaś mnie wszystkiego, każda twoja lekcja jest najcenniejszą lekcją, szacunek do ludzi, miłość, empatię i dobre serce zapisałem głęboko w mym sercu. Tak jak Ty Mamo kocham ludzi i wierzę, że świat jest piękny. Jednego mnie tylko nie nauczyłaś — jak żyć bez Ciebie... Do zobaczenia. Kocham Cię MAMO" - napisał.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy złożyli rodzinie kondolencje.

"Bardzo mi przykro", "Trzymajcie się kochani", "Sercem jestem z wami", "Moje kondolencje", "Arturku, nie wiem co powiedzieć" - czytamy.

Agnieszka i Artur Kotońscy o zdrowiu mamy

Kilka miesięcy temu w rozmowie z nami Agnieszka i Artur Kotońscy powiedzieli o swoim postanowieniu noworocznym. Okazało się, że małżeństwo chciałoby, aby mama Artura wyzdrowiała.

- Ja z takich pierwszych postanowień noworocznych mam to, żeby moja teściowa wyzdrowiała. Jest w tej chwili ciężko chora, więc trzymam za nią kciuki. Dla Artura jest to najważniejsza osoba w życiu. Ona była dla nas światłem, które świeciło i świeci najjaśniej. I żebyśmy mieli ciągle zdrowie, ciągle się uśmiechali, więcej nie potrzeba, bo jak nie ma zdrowia, to nie ma nic. Żadne marzenia się nie spełnią. Więc jeśli to zdrowie nam dopisze, to wszystkie marzenia będą na wyciągnięcie ręki  — mówiła Agnieszka Kotońska.

Kilka dni temu Agnieszka Kotońska postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów, dotyczących jej znikomej aktywności w sieci. Uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" napisała:

"Kochani przepraszam wam, że nie odpisuje, nie udzielam się w komentarzach i ogólnie mnie mało. Są rzeczy ważne i ważniejsze! Wiecie, że nie użalam się nad sobą, skarżę, ale ostatnio przeżywam trudny okres. Będę gotowa, to opowiem wam. Na razie to jest trudny temat. Jedyne, o co proszę, to o chwilę wytchnienia i zrozumienia. To też ten moment, gdzie wasza roześmiana Aga, która daje radość i powera na życia, usiadła. Każdy ma chwilę, gdzie chce iść z samym sobą na spacer i pozbierać myśli. Kochamy Cię mamo" - napisała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: coatydzien.tvn.pl

Pozostałe wiadomości