Ela Pruszyńska z "Żon Miami" pokazała najdroższe rzeczy ze swojej szafy. Ile kosztowały?

Ela Pruszyńska opowiedziała o najdroższych rzeczach w swojej szafie
Ela Pruszyńska z "Żon Miami" powiedziała ile wydała na zawartość garderoby
Ela Pruszyńska z "Żon Miami" pokazała nam najdroższe rzeczy ze swojej szafy. Wśród nich torebka, bransoletka i korona. Za jeden z tych przedmiotów zapłaciła ponad 35 tysięcy dolarów. "Gdyby moja mama wiedziała, ile pieniędzy na nią wydałam, powiedziałaby, że jestem wariatką".

Mama trójki nastolatków, projektantka i prawdziwa bizneswoman. Od niedawna singielka poszukująca prawdziwej miłości. Fanka szalonych imprez, wulkan osobowości i pozytywnej energii - tak w programie została przedstawiona Ela Pruszyńska. Jedna z bohaterek "Żon Miami" opowiedziała nam o wartości swojej garderoby. Ceny robią wrażenie.

"Żony Miami". Ela Pruszyńska opowiada o najcenniejszych atrybutach swojej szafy

Ela Pruszyńska podczas rozmowy z Dagmarą Olszewską opowiedziała o swoich zakupowych zdobyczach. Pokazała nam część biżuterii i kolekcji torebek. Wyjaśniła, za co zapłaciła niemal 150 tysięcy złotych.

"Gdy zobaczyłam twoje pytanie pomyślałam 'O mój Boże'. Zastanawiałam się, co mam najdroższego. Pomyślałam o mojej bransoletce Bvlgari. Mam też kolekcję torebek Hermes Birkin. Pokażę Ci pierwszą moją torebkę Birkin. Kupiłam ją, gdy sprzedałam pierwszą imprezę za ok. 6 milionów dolarów. Zadzwonili do mnie wtedy ze sklepu i powiedzieli, że mają tę torebkę. Pojechałam tam z biura, żeby szybko dokonać zakupu. Teraz tylko ją oglądam. Ciężko pracowałam na tę torebkę. Gdyby moja mama wiedziała, ile pieniędzy na nią wydałam, powiedziałaby, że jestem wariatką. Postanowiłam, że nigdy jej nie sprzedam, tylko zostawię dla mojej córki. Mam jeszcze kolekcję koron. Uwielbiam je" - opowiedziała Ela Pruszyńska. 

Ela Pruszyńska z "Żon Miami"

Bohaterka "Żon Miami" wyjaśniła, że za swoją złotą bransoletkę marki Bvlgari zapłaciła ponad 35 tysięcy dolarów. W programie chętnie pokazała zawartość swojej garderoby, korzystała z usług stylistki i nie stroniła od zakupów. Jej znakiem rozpoznawczym była jednak niebywała charyzma i pozytywne nastawienie do świata. 

Ela Pruszyńska, Aneta Glam-Kurp, Sylwia Graff czy Karolina Antoniades to tylko kilka z bohaterek programu "Żony Miami". Polki zaprosiła kamery do swoich domów, by pokazać, jak ułożyły sobie życie za oceanem. Ich codzienność, czyli kąpiele w szampanie, projektowanie prywatnego samolotu i lekcje boksu z trenerem największych, światowych gwiazd obejrzycie na player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: X-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości