Joanna Jędrzejczyk o szukaniu idealnego partnera. "Często jesteśmy zaślepieni na prawdziwą miłość"

Joanna Jędrzejczyk o miłości i szukaniu ideału. "Często jesteśmy zaślepieni na prawdziwą miłość"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Joanna Jędrzejczyk obecnie jest singielką, ale nie zamyka się na miłość. Gwiazda w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznała, że ma gdzieś w głowie "ideał" partnera, jednak nie to jest dla niej najważniejsze w budowaniu relacji. Sportsmenka zwróciła też uwagę na jedną rzecz.

Joanna Jędrzejczyk to jedna z najsłynniejszych polskich zawodniczek sztuk walki. Miłość do sportu odkryła już jako nastolatka i dzięki ciężkiej pracy nad własnym talentem zaszła na sam szczyt. Została legendą federacji UFC, a na swoim koncie ma wiele tytułów mistrzowskich. Po przejściu na sportową emeryturę Joanna Jędrzejczyk została trenerką. Od 16 kwietnia widzowie TVN będą mogli ją oglądać w roli mentorki w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

Joanna Jędrzejczyk o miłości i szukaniu idealnego partnera

Joanna Jędrzejczyk niedawno wyznała, że jest singielką. Teraz gwiazda w rozmowie z nami odniosła się do tego tematu i wyznała, jakie ma podejście do szukania tzw. ideału mężczyzny.

- To jest raczej temat bardzo mocno osobisty, na który bym nie chciała udzielać odpowiedzi, ale... Myślę, że ideałów nie ma i każdy związek, czy to jest relacja partnerska, czy to jest relacja przyjacielska, rodzinna, czy biznesowa, każda wymaga ogromu pracy, poświęcenia i zmiany, bo musimy się zmieniać, aby sobą pozostać i zachować siebie w tych relacjach, także to jest ważne, ale oczywiście, że mam swój ideał, ale zostawię to dla siebie - powiedziała dla cozatydzien.tvn.pl.

Sportsmenka po chwili zauważyła, że wiele osób szukając ideałów, nie zauważa, że ta jedyna, przeznaczona im osoba jest tak naprawdę tuż obok.

- Często jesteśmy w ogóle zaślepieni na miłość, na tę prawdziwą miłość, która jest blisko i my szukamy tych wzorców, szukamy tych ideałów, szukamy tej idealnej osoby, z którą chcemy spędzić resztę życia, a tak naprawdę często się okazuje, że ta osoba jest naprawdę bardzo blisko nas - dodała.

Joanna Jędrzejczyk przyznała, że jest singielką

Joanna Jędrzejczyk w rozmowie z Żurnalistą zdecydowała się na szczere wyznanie i opowiedziała o swoim życiu uczuciowym. Gwiazda wyjaśniła, że jest singielką, ale w przyszłości chciałaby stworzyć rodzinę.

"Jak ja mówię, że chcę zostać żoną i mamą, to do tanga trzeba dwojga. Jak z kimś tańczysz, a w pewnym momencie ktoś jednak widzi, że to życie jest fajniejsze niż ten cel, który chcemy osiągnąć w tym tańcu, to troszeczkę się sprawy rozjeżdżają. [...] Chyba potrzebuję osoby, która będzie spełniona zawodowo i wierzę, że taką osobę znajdę. [...] Czemu ja się mam zatrzymać, wyhamować ten galop, ja się boję, że później to nie będę ja. Wierzę w to, że znajdę do galopu osobę, partnera, który będzie kochał tak samo galop, jak ja" - powiedziała.

Dodała także, że ponieważ jest osobą publiczną i rozpoznawalną, trudno jest jej nawiązywać nowe relacje. Nigdy bowiem do końca nie wiadomo, czy ktoś jest zainteresowany nią, czy jej popularnością i majątkiem.

"To jest bardzo trudne, tutaj chodzi o przyjaźnie, o zaufanie cały czas, a nie wiesz, czy osoby, które spotykasz w swoim życiu, są, będą szczere z tobą. I czy są, po to, bo chcą wykorzystać twoją popularność, czy być z tobą. To jest cały czas balansowanie na równi pochyłej" - mówiła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości