Małgorzata Socha wróciła na plan "Na Wspólnej". "Zawsze czuję się tu jak w domu"

Małgorzata Socha o powrocie do "Na Wspólnej"
Źródło: "Co Za Tydzień"
Na ten moment czekali wierni fani "Na Wspólnej"! Na plan serialu powróciła Małgorzata Socha, która przez 15 lat wcielała się w postać Zuzy Hoffer. Informacja o rezygnacji z dalszej pracy wstrząsnęła widzami, którzy nie kryli smutku. Od niedawna jednak Małgorzatę Sochę ponownie można oglądać w "Na Wspólnej", a podczas wielkiego powrotu na plan gwieździe towarzyszyła ekipa programu "Co Za Tydzień".

"Na Wspólnej" to produkcja, która gości na ekranach polskich telewizorów od ponad 20 lat. Wielu bohaterów, których oglądamy do dziś, związana jest z serialem od samego początku i wszystko wskazuje na to, że nie zamierza się wycofać! Nie zabrakło jednak gwiazd, które po pewnym czasie zrezygnowały ze swoich ról. Małgorzata Socha jest jedną z nich.

Małgorzata Socha wróciła do "Na Wspólnej"!

Małgorzata Socha rozpoczęła pracę w serialu "Na Wspólnej" 17 lat temu! Wcieliła się wówczas w postać Zuzy i odgrywała ją przez przeszło 15 lat. Gdy aktorka podjęła decyzję o rezygnacji z serialu, fani nie kryli rozczarowania. Wiadomo jednak, że Zuza powróciła! Wszystko po to, by spotkać się z córką i byłym już mężem Kamilem. Jak powrót na znajomy plan wspomina Małgorzata Socha? Na miejscu nie mogło zabraknąć ekipy programu "Co Za Tydzień", która popatrywała pracę nad wspólnymi scenami byłych małżonków.

Zuza przyjechała po to, żeby tak naprawdę pogodzić się z Kamilem, pogodzić się z tym, co się wydarzyło w ich życiu. Powiedzieć sobie, że nie czujemy do siebie już żadnej urazy, że możemy iść do przodu, że możemy iść dalej, że to, co się wydarzyło, zostawmy za sobą i dać sobie taką przestrzeń na to, żeby ich życie mogło inaczej się potoczyć
- powiedziała aktorka w rozmowie z "Co Za Tydzień".

Aż trudno uwierzyć, że od debiutu Małgorzaty Sochy w "Na Wspólnej" minęło 17 lat. Wówczas wystąpiła w scenie w szpitalu, podczas której... nie było jej widać!

Byłam młodą, początkującą aktorką, która została zaproszona do udziału w scenach w szpitalu, ale całą twarz miałam zabandażowaną, bo Zuza była wtedy po wypadku i naprawdę to nie miało znaczenia, kto ostatecznie będzie grał tę postać, bo w ogóle nie było mnie widać. Myślę, że przeważyło to nad tym, że było widać moje oczy i po prostu szczęście, że miałam wolny kalendarz, a wtedy mój kalendarz był bardzo wolny
- zażartowała.

Małgorzata Socha nie ukrywa, że "Na Wspólnej" zajmuje specjalne miejsce w jej sercu. Choć miała za sobą pierwsze role, to na tym planie przyszła gwiazda filmów i seriali poznawała tajemnice zawodu, zdobywając ogromną popularność.

"Dużo dobrego się też wydarzyło od tego serialu w moim życiu zawodowym. To jest taki dla mnie bardzo dobry adres i dzięki temu, jaka to jest atmosfera, jak fajnie się wraca, pomimo różnych przerw, które miałam, to zawsze czuję się jak w domu" - dodała.

Kazimierz Mazur o serialowej eksżonie

Czy Małgorzata Socha powróciła do serialu tylko na chwilę, czy być może zagrzeje tu miejsce przez dłuższy czas? O tym, jak potoczą się losy Zuzy i Kamila, w którego wciela się Kazimierz Mazur, dowiemy się w najbliższych odcinkach. Epizody "Na Wspólnej" z udziałem Małgorzaty Sochy można oglądać na antenie TVN od 18 kwietnia.

Nie wiemy, jak będzie, może mogło, że to zgodzi się i wróci do serialu, będziemy razem grać, ale zawsze miło, jak pojawia się na planie. Jest wybitną, cudowną aktorką i też fajną osobą
- przyznał otwarcie serialowy Kamil.

Odejście tej postaci wzbudziło w fanach ogromny smutek. W końcu Zuza była częścią serialu już kilkanaście lat! Przez ten czas widzowie bacznie obserwowali perypetie miłosne i zdrowotne bohaterki… Szczególnie w ostatnich sezonach nie miała lekko. Wystarczy przypomnieć, chociażby groźny wypadek, w którym ucierpiała. To nie on okazał się jednak powodem zniknięcia bohaterki granej przez Małgorzatę SochęZuza odeszła, gdy poznała prawdę o romansie Kamila.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: "Co Za Tydzień"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości