Co się wydarzy w "Na Wspólnej"? Bolesne rozstanie Grześka z Helą. Ilona odzyska synka?

Hela, Grzesiek, Ilona z "Na Wspólnej"
Hela, Grzesiek, Ilona z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W przyszłym tygodniu w "Na Wspólnej" zaskakujących scen. Będziemy światkiem poszukiwania tożsamości Ani. Ilona będzie walczyć z całych sił o odzyskanie Wiktorka. Hela przeprowadzi bolesną rozmowę z Grześkiem. Przeczytaj opisy odcinków. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

8022024_TAJEMNICEPRODUKCJI_NAWSPOLNEJ
Tajemnice produkcji #18 Kulisy serialu "Na Wspólnej" z Joanną Jabłczyńską i Martą Wierzbicką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Odcinek 3836. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3836. odcinku "Na Wspólnej" Martyna poczuje się głęboko urażona przez Damiana, który nie docenił jej próby wspólnego świętowania rozwodu. W ramach przeprosin Damian podaruje jej piękny bukiet kwiatów, co może zwiastować ich zbliżające się pojednanie. Tymczasem sytuacja Moniki zaczynie się poprawiać. Zaskoczy ją nieoczekiwana wizyta Wrońskiego, który wyjawi jej, że chciałby spędzać z nią więcej czasu. Mężczyzna od dawna sygnalizował swoje zainteresowanie Moniką. Nieoczekiwanie Cieślikowa i jej nowy adorator się pocałują.

Odcinek 3837. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3837. odcinku "Na Wspólnej"  Igor będzie ciekawy, co Anka odkryła w sobie po zagraniu na skrzypcach. Jednak dziewczyna Nowaka będzie poddenerwowana całą sytuacją i nie zdecyduje się nie poruszać tego tematu. Szef Igora skieruje ku Ance słowa uznania za jej artykuł, który zdobywa ogromną popularność.

Ania nie będzie zadowolona z następstw swojej decyzji i zgodzie na publikację. W rozmowie z Igorem wyzna, że żałuje ich spotkania i gdyby mogła, to życzyłaby sobie, aby ich drogi się nigdy nie skrzyżowały.

ZOBACZ, CO SIĘ WYDARZY W "NA WSPÓLNEJ" W CZERWCU

Odcinek 3838. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3838. odcinku "Na Wspólnej" Hela przyjdzie do Grześka z zaskakującym wyznaniem - przyzna, że nie jest w stanie być partnerką... Sary. Dziewczyna będzie utrzymywać, że sytuacja dotycząca tożsamości młodego Smolnego stanowczo ją przerosła. Mimo to zakochani zdecydują się razem pojawiać na studniówkowym balu.

Czy to oznacza, że ich relacja nie przetrwa tej próby?

Odcinek 3839. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3839. odcinku "Na Wspólnej" Ilona będzie zrozpaczona sytuacją, w której znalazła się w związku z odebranym jej synkiem. Dla Zdybickiej dzień ten jest niewyjątkowo trudny, ponieważ będzie mieć miejsce rozprawa sądowa dotycząca pozbawienia jej praw rodzicielskich.

Na szczęście na ratunek przyjdzie Siwek, która przekona sekretarkę składającą zeznania przeciwko Ilonie do zrezygnowania z nich. Czy to oznacza, że Zdybicka odzyska Wiktorka? O tym przekonamy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej".

Odcinki "Na Wspólnej" obejrzysz od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15 w telewizji TVN. Prapremiery na Player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości