Co się wydarzy w "Na Wspólnej"? Grzesiek chce dokonać korekty płci. Sławek mierzy się z impotencją

Grzesiek i Sławek z "Na Wspólnej"
Grzesiek i Sławek z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W nadchodzącym tygodniu w "Na Wspólnej" wydarzy się wiele zaskakujących scen. Będziemy świadkami, jak Grzesiek zdecyduje się szukać pomocy u psychologa. Zobaczymy również Sławka, który przez stosowanie leków przeciwlękowych będzie sfrustrowany. Jednak to nie koniec jego problemów... Przeczytaj opisy odcinków. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

8022024_TAJEMNICEPRODUKCJI_NAWSPOLNEJ
Tajemnice produkcji #18 Kulisy serialu "Na Wspólnej" z Joanną Jabłczyńską i Martą Wierzbicką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Odcinek 3840. "Na Wspólnej" - streszczenie

W odcinku 3840. "Na Wspólnej" młody Grzesiek Smolny, po serii ciężkich wydarzeń, w końcu uświadamia sobie, że chce żyć jako kobieta. Jego decyzja nie jest łatwa, zwłaszcza z powodu reakcji byłej dziewczyny, Heli. Ojciec Grzesia, zaniepokojony niedawnymi myślami samobójczymi syna, zaczyna go nieustannie obserwować, co prowadzi do wzrostu napięcia między członkami rodziny.

Grzesiek decyduje się na wizytę w lokalnej poradni psychologicznej. Tam spotyka Elen - osobę, która już przeszła proces tranzycji. Choć spotkanie miało na celu wsparcie Grzesia, wywołuje u niego atak paniki, co skutkuje nagłą ucieczką z poczekalni.

Odcinek 3841. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3841. odcinku "Na Wspólnej" Igor będzie zdania, że Anka spędziła noc w biurze. Kobieta wyjaśnia, że ma problemy z mieszkaniem. Przy tej okazji dziewczyna wykorzystuje moment, aby przeprosić Igora za swoje ostatnie zachowanie. Ukochana Nowaka powoli zacznie odzyskiwać pamięć.

Anka, mimo iż na początku była entuzjastycznie nastawiona, to teraz coraz bardziej boi się odkryć prawdę o sobie. Igor, rozumiejąc jej sytuację, zapewnia ją, że zawsze może na niego liczyć...

ZOBACZ, CO SIĘ WYDARZY W "NA WSPÓLNEJ" W CZERWCU

Odcinek 3842. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3842 odcinku "Na Wspólnej" Sławek Dziedzic doświadcza problemów wynikających z zażywania leków przeciwlękowych - utrudniają one jego życie seksualne. Mimo to, jego terapeutka zachęca go do kontynuowania kuracji, kierując się obawą, że przerwanie leczenia spowoduje negatywne wyniki jego testów psychologicznych, to frustracja Sławka narasta, i prowadzi do wybuchu gniewu...

Czy Sławek zrezygnuje z leczenia ze względu na skutki uboczne?

Odcinek 3843. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3843. odcinku "Na Wspólnej" Brygida oferuje pomoc Sławkowi Dziedzicowi, który zmaga się z problemem impotencji. Zarówno on, jak i Iga, dostają nagany od swojej szefowej, Kai, która dochodzi do wniosku, że to oni są odpowiedzialni za pobicie aresztanta. I chce wymierzyć im sowitą karę.

Sławek wraz z kolegami - Robertem i Michałem, pomaga w przeprowadzce. W międzyczasie dochodzi do rywalizacji między Brzozowskim a Tadeusiakiem. Brygida dzieli się ze Sławkiem radą na problem, z którym się zmaga.

Odcinki "Na Wspólnej" obejrzysz od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15 w telewizji TVN. Prapremiery na Player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbet Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości