Co się wydarzy w "Na Wspólnej"? Rozstanie Oli i Czerskiego. Sławek rusza w pogoń za przestępcą

Ola, Czerski, Sławek z "Na Wspólnej"
Ola, Czerski, Sławek z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W przyszłym tygodniu widzowie "Na Wspólnej" będą świadkami wielu emocjonujących wydarzeń. Zobaczą, jak Ola i Czerski zdecydują, aby się rozstać. Sławek ruszy w pogoń za groźnym przestępcą, a Hebel będzie musiał stawić czoła innej trudnej sytuacji. Przeczytaj opisy odcinków. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

Odcinek 3794. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3794. odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do zakończenia związku między Olą (Marta Wierzbicka) a Czerskim (Mariusz Zaniewski). Do czego przyczyni się szereg manipulacji ze strony Amelii (Klementyna Karnkowska). Adwokat zdecyduje się ustanowić granice i zabroni swojej córce mieszać się w jego osobiste sprawy.

Jednak wkrótce potem okaże się, że już za późno na poprawienie sytuacji. Mężczyzna dowie się od Zimińskiej, że ta zdecydowała się na życie bez niego. Ola powiadomi Czerskiego, że najlepszą opcją dla nich i ich dzieci będzie skoncentrowanie się na ich obowiązkach jako rodziców, zamiast utrzymania związku.

Odcinek 3795. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3795. odcinku "Na Wspólnej" atmosfera w komendzie stanie się napięta. Sławek Dziedzic będzie wyraźnie poirytowany natłokiem papierkowej roboty i ze względu na swoją wybuchowość stanie się problemem dla jego współpracowników. Jego kolega, Tadeusiak, będzie z niepokojem obserwować te zmiany.

Niedługo potem, gdy na ulicy dojdzie do kradzieży, Sławek nie będzie wahał się ani chwili, ruszając w pogoń za złodziejem. Dziedzic, pomimo swojej frustracji idealnie sprawdzi się w sytuacji. Dzięki swojemu doświadczeniu i determinacji dogoni przestępcę, a następnie go schwyta.

ZOBACZ, CO WYDARZYŁO SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Odcinek 3796. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3796. odcinku "Na Wspólnej" Hebel odbierze telefon z nieznanego numeru. Szybko zorientuje się, że jest to próba oszustwa metodą "na wnuczka". Ryszard zdecyduje się na grę i przekonywująco udawać będzie, że wpadł w pułapkę przekrętu. "Wnuczkowi" proszącemu o pomoc, Hebel przywiezie do umówionego miejsca 20 tysięcy.

Czy to oznacza, że dał się nabrać?

Odcinki "Na Wspólnej" obejrzysz od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15 w telewizji TVN. Prapremiery na Player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości