Seriale

Gwiazda "Na Wspólnej" została mamą. Dziecko urodziło się w wyjątkową rocznicę

Seriale

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Dorota Krempa urodziła

Dorota Krempa została mamą. Gwiazda znana z serialu TVN "Na Wspólnej" podzieliła się z fanami radosną informacją na Instagramie. Pokazała zdjęcie ze szpitala. Okazało się, że jej dziecko urodziło się w wyjątkową rocznicę.

Dorota Krempa jest znaną polską aktorką. W 2015 r. ukończyła Wydział Aktorski Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Popularność przyniosła jej rola w serialu TVN "Na Wspólnej", gdzie wciela się w postać Anety Siwej-Żbik. Widzowie kojarzą aktorkę również z drugiego sezonu serialu "Szadź".

Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem?
Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dorota Krempa z "Na Wspólnej" została mamą

We wrześniu 2018 r. Dorota Krempa wyszła za mąż. Aktorka rzadko mówi w mediach o swoim życiu prywatnym i nie pokazuje męża w przestrzeni publicznej. W maju Dorota Krempa zrobiła jednak wyjątek i ogłosiła, że wraz z ukochanym spodziewają się pierwszego dziecka.

Już kilka dni temu aktorka pojawiła się w szpitalu, jednak dopiero teraz poinformowała o radosnej nowinie. Dorota Krempa udostępniła na Instagramie zdjęcie z mężem i dzieckiem i napisała:

"4. rocznica ślubu, a oto owoc naszej pracy" - czytamy.

Dorota Krempa zdradziła płeć dziecka

Pod postem Dorota Krempa zamieściła kilka hasztagów, w tym jeden, który zdradził nam płeć malca - "moje chłopaki".

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy fanów i bliskich pary.

"Jeju, gratulacje", "Piękne życie przed wami teraz", "Dużo zdrówka dla maluszka i mamusi", "Zapamiętacie tę rocznicę ślubu chyba na zawsze", "Piękny owoc! Witaj na tym szalonym świecie", "Zazdroszczę ci już maluszku takich rodziców", "Najlepszy prezent, gratulacje kochani" - pisali.

My również dołączamy się do życzeń i czekamy na więcej zdjęć z maluszkiem. Gratulujemy!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

Pozostałe wiadomości