Dramatyczne sceny w "Na Wspólnej". Bohaterka będzie przetrzymywana przez psychopatkę 

Dramatyczne sceny w "Na Wspólnej"
Dramatyczne sceny w "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
Nowe odcinki "Na Wspólnej" będą pełne emocji. Jedna z ulubionych bohaterek widzów będzie musiała zmierzyć się z niezwykle groźną sytuacją. Zostanie uwięziona przez żądną zemsty psychopatkę. Jedno jest pewnie: nie wszyscy wyjdą z tego starcia cali.

Od 27 stycznia 2003 roku na antenie TVN możemy oglądać serial "Na Wspólnej". Od czasu rozpoczęcia produkcji wystąpiło w niej wiele znanych i cenionych aktorów jak Ewa Gawryluk, Joanna Jabłczyńska, Bożena Dykiel, Jakub Wesołowski, Kazimierz Mazur czy Julia Kamińska.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o nowej technologii w "Na Wspólnej" i zastąpieniu aktorów sztuczną inteligencją
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ula będzie przetrzymywana przez żonę Natana

W ostatnich odcinkach "Na Wspólnej" mogliśmy obserwować rozwijające się uczucie Ul (Julia Jurek) i Natana. Ukochanego Hofferównej poznał nawet Kamil, który nakrył zakochanych w niezręcznej sytuacji. Okazuje się jednak, że chłopak skrywa pewien sekret. Natan, wchodząc w relację z Ulą, nie zamknął za sobą definitywnie poprzedniego etapu życia. Cały czas jest w formalnie związany ze swoją żoną, a ta nie zamierza odpuścić.

Była Natana w niedawnych odcinkach zobaczyła swoją rywalkę, po czym zapowiedziała, że nie udzieli chłopakowi rozwodu. Nowe zdjęcia promujące przyszłe odcinki "Na Wspólnej" jasno pokazują, że na groźbach dawna wybranka ukochanego Uli nie zamierza poprzestać.

W odcinku 3833. "Na Wspólnej" dojdzie do pełnej napięcia i dramatyzmu sytuacji. Była Natana postanowi rozliczyć się z rywalką. Zaskoczy niczego nieświadomą Ulę, gdy ta będzie sama i... przyłoży jej nóż do szyi. Natan i Kamil będą próbowali pomóc Hofferównej. Rozpocznie się dramatyczna walka z czasem, z której nie wszyscy wyjdą cali.

Ula będzie śmiertelnym niebezpieczeństwie
Ula będzie śmiertelnym niebezpieczeństwie
Źródło: x-news
Czy Uli uda się przeżyć?
Czy Uli uda się przeżyć?
Źródło: x-news
W pewnym momencie w zagrożeniu będą także Kamil i Natan
W pewnym momencie w zagrożeniu będą także Kamil i Natan
Źródło: x-news
Jak to się zakończy?
Jak to się zakończy?
Źródło: x-news

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Powróci lubiana postać

Ilona Zdybicka znowu pojawi się w "Na Wspólnej", a tym samym Anna Samusionek wraca do serialu. Ta wiadomość na pewno ucieszy wielu fanów produkcji, którzy z niepokojem obserwowali brak gwiazdy w ostatnich odcinkach. Aktorka, która gra w "Na Wspólnej" od 2009 r., nie była obecna na ekranie przez jakiś czas, co wywołało obawy wśród niektórych z jej fanów, co do dalszego jej udziału w produkcji.

Jednak Annę Samusionek będzie można zobaczyć już w najbliższych odcinkach. Poniżej prezentujemy zdjęcia z planu odcinka 3826., na których widoczna jest aktorka ponownie wcielająca się w swoją rolę.

Niewątpliwie ten powrót to tylko jedna z wielu niespodzianek, które czekają na widzów.

Anna Smusionek powróci do "Na Wspólnej"
Anna Smusionek powróci do "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
Anna Smusionek powróci do "Na Wspólnej"
Anna Smusionek powróci do "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości