Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Emilia Stachurska w serialu "Niania"
Emilia Stachurska w serialu "Niania"
Źródło: MWMEDIA
Emilia Stachurska, która grała rolę najmłodszej córki Maksymiliana Skalskiego w uwielbianym przez widzów serialu "Niania", zdobyła ogromną popularność jako ośmiolatka. Obecnie ma 26 lat i ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na jej temat. Co robi obecnie?

Emilia Stachurska stała się rozpoznawalna dzięki roli Zuzi w serialu "Niania". Jednak mimo osiągnięcia sukcesu jako dziecko, w dorosłym życiu świadomie zdecydowała się unikać mediów. W najnowszym wywiadzie udzielonym Plejadzie powiedziała: "Świadomie po osiągnięciu dojrzałości wycofałam się z show-biznesu."

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?
Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?

Emilia Stachurska w serialu "Niania"

Emilia Stachurska, urodzona w Krakowie, zdobyła popularność jako aktorka dzięki udziałowi w serialu "Niania", który był emitowany na antenie TVN.

Emilia Stachurska w serialu "Niania"
Emilia Stachurska w serialu "Niania"
Emilia Stachurska w serialu "Niania"
Źródło: MWMEDIA

Serial "Niania" osiągnął fenomenalny sukces dzięki kilku czynnikom, takim jak doskonała obsada czy duża dawka humoru. W produkcji tej wystąpiło wiele polskich gwiazd.

Emilia Stachurska w serialu "Niania"
Emilia Stachurska w serialu "Niania"
Emilia Stachurska w serialu "Niania"
Źródło: MWMEDIA

Oryginalny pomysł na ten kultowy serial został stworzony przez Fran Drescher, która także grała tytułową rolę, oraz jej byłego męża Petera Marca Jacobsona. Sukces produkcji był tak ogromny, że emitowano ją w ponad 90 krajach, a w wielu z nich powstały lokalne adaptacje. Historia prostej, otwartej i nieco zdesperowanej 30-latki, która przypadkiem zostaje nianią u bogatego producenta, podbiła serca widzów na całym świecie.

"Niania"
Obsada serialu "Niania" na spotkaniu z Fran Drecher
"Niania"
Źródło: MWMEDIA

W roku 2005 "Niania" trafiła także do Polski, dzięki stacji TVN, i od pierwszego odcinka zyskała ogromną popularność. Pierwszy sezon średnio oglądało prawie 3,5 miliona widzów, a ta tendencja utrzymywała się przez cały okres emisji.

Emilia Stachurska dołączyła do obsady jako Zuzia Skalska, gdy miała zaledwie osiem lat. Grała u boku takich aktorów jak Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Tamara Arciuch czy Adam Ferency. Jej postać i sama Emilia szybko zdobyły sympatię widzów, a aktorka rozwijała się również w dziedzinie tańca i nauki śpiewu.

Emilia Stachurska w serialu "Niania"
Emilia Stachurska w serialu "Niania"
Emilia Stachurska w serialu "Niania"
Źródło: MWMEDIA

Emilia Stachurska – inne role

W roku 2012 Emilia Stachurska wcieliła się w rolę zbuntowanej Poli Baran w serialu "Julia" na antenie TVN. Później pojawiła się również w filmie "Bokser", gdzie zagrała Nicole, córkę Przemysława Salety, bohatera historii opowiadającej o trudnościach związanych z chorobą nerek.

Ostatni raz na ekranie widzieliśmy Emilii Stachurskiej w 2016 roku, gdy zagrała rolę Ładnej w filmie "Królewicz Olch". Od tego czasu unikała mediów, unikając udzielania wywiadów.

Emilia Stachurska
Emilia Stachurska z serialu "Niania"
Emilia Stachurska
Źródło: MWMEDIA

Emilia Stachurska z serialu "Niania" – co robi teraz?

Emilia Stachurska obchodzi 26. urodziny 22 września. Jednak próżno szukać jej informacji w sieci. Już jako nastolatka postanowiła wycofać się z show-biznesu i skupić na nauce. Aktualnie Emilia Stachurska nie jest obecna w mediach społecznościowych.

W jednym z oficjalnych wywiadów udzielonych w 2014 roku w programie "Dzień Dobry TVN", wyznała, że zawsze stawiała szkołę, naukę i przyszłą karierę ponad karierą telewizyjną.

"Chcę mieć też zawód bardziej stały, żeby nie być zależna od ludzi, którzy dadzą mi rolę" — mówiła w 2014 r. w "Dzień Dobry TVN".

W najnowszym wywiadzie udzielonym serwisowi Plejada, Emilia Stachurska potwierdziła decyzję o zachowaniu prywatności. Wyjaśnia, że po osiągnięciu dojrzałości zdecydowała się wycofać z show-biznesu, wyjechać za granicę i skupić się na życiu poza światem mediów.

"Od wielu lat nie udzielałam wywiadów i nie chcę tego zmieniać. Świadomie po osiągnięciu dojrzałości wycofałam się z show-biznesu, skierowałam życie na inne tory — wyjechałam za granicę i bardzo cenię sobie prywatność. Wspominam czasy nagrywania serialu 'Niania' i innych produkcji bardzo ciepło, jednak obecnie staram się, by żadne informacje, które mogłyby skierować oczy czytelników czy internautów w moją stronę, nie były nigdzie zamieszczane" — powiedziała Emilia Stachurska Plejadzie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości