Aktorka "Na Wspólnej" dokonała coming outu. Pokazała zdjęcia z partnerką

Greta Burzyńska dokonała coming-outu
Greta Burzyńska dokonała coming outu
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Greta Burzyńska, znana dużej części widowni z serialu TVN "Na Wspólnej" zdobyła się na odwagę i dokonała coming outu. Na Instagramie pokazała zdjęcia ze swoją partnerką. Fani gratulują w komentarzach.

Greta Burzyńska jest młodą polską aktorką. Widzowie mogą kojarzyć ją z serialu "Na Wspólnej", w którym wcielała się w dwie postaci Ludki Maniewskiej i Iwony Mateckiej. 29-latka pojawiła się również w produkcjach takich jak "Smok", "Singielka", "Jak poślubić milionera?", "Mistrz" czy "Jak pokochałam gangstera?".

Greta Burzyńska - kariera

Aktorka rodziła się 8 kwietnia 1993 r. w Gnieźnie. Jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej, a w 2015 r. skoczyła również AktorStudio Romy Gąsiorowskiej. 29-latka pasjonuje się fotografią, a zdjęcia jej prac można znaleźć na Instagramie.

Jak do tej pory aktorka nie publikowała wiele zdjęć dotyczących życia prywatnego w mediach społecznościowych. Do czasu. Teraz Greta Burzyńska pochwaliła się zdjęciami ze swoją dziewczyną. Aktorka tym samym dokonała coming outu.

Zobacz wideo:

PRINCECHARMING_SLUBDZIECI (1)
"Prince Charming". Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak o ślubie i dzieciach
Źródło: Dzień Dobry TVN Online

Greta Burzyńska dokonała coming outu

Na Instagramie napisała:

"Patrząc prosto w kosmos, ucząc się każdego dnia, tańczyć pośród gwiazd. Kiedyś opowiem wam o miłości" - czytamy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami od fanów i bliskich aktorki.

"Piękna z was para", "Pozdrawiam", "Dużo miłości dla was", "Oby tak dalej", "Pięknie razem wyglądacie", "Miłość jest w powietrzu", "Kochajcie się", "Jaki piękny obrazek", "Super", "Trzymam kciuki" - pisali.

Przypomnijmy, że to w ostatnim czasie kolejny taki coming out w mediach. Kilka miesięcy temu dziennikarka TVN Marta Warchoł pokazała zdjęcie ze swoją ukochaną, która również związana jest z mediami.

W lipcu 2021 tuż przed olimpiadą w Tokio polska zawodniczka Ola Jarmolińska powiedziała, że już niedługo weźmie ślub ze swoją ukochaną. Życzymy im szczęścia.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości