Seriale

"Herkules" - nowy serial już niedługo w TVN. Pełna humoru opowieść o ekscentrycznym detektywie

Seriale

Aktualizacja:
Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
TVN
Serial "Herkules" w TVN

"Herkules" to nowy serial, który trafi na antenę TVN. Ta produkcja to niezła gratka dla fanów niebanalnych postaci i kryminalnych śledztw. Genialny i nieco ekscentryczny detektyw podejmie współpracę z emocjonalną policjantką. Ta mieszkanka wybuchowa dostarczy nam niemało zabawnych sytuacji. Przekonacie się już niebawem!

Serial "Herkules" opowiada o losach piekielnie inteligentnego introwertyka, czyli tytułowego Herkulesa. Marzy on o pracy w policji, ale właśnie po raz kolejny nie zdał egzaminu. Nie udaje mu się jednak zdać egzaminu do szkoły policyjnej. Na jego drodze staje policjantka Sylwia Mazur. Czy się dogadają? Przekonamy się niebawem!

"Herkules" - o czym jest serial? Bohaterowie

Główny bohater serialu to Herkules Nowak. Zawsze wstaje o tej samej godzinie. Jego ulubiony strój to sztruksowa marynarka i wygodne buty. Lubi porządek. Woli nie używać urządzeń, które służą do więcej niż jednej czynności. Marzy o tym, żeby pójść w ślady ojca i zostać policjantem. Podręczniki do kryminologii i kryminalistyki ma w małym palcu. Podobnie jak kodeksy i regulaminy. Niestety już po raz dziesiąty oblał część praktyczną egzaminu, bo ma problemy z okazywaniem emocji. Nie ufa nikomu. Nie zyskuje też przy lepszym poznaniu. Często sprawia wrażenie niezbyt miłego gościa. 

"Herkules": Rafał Maćkowiak
"Herkules": Rafał Maćkowiak Źródło: TVN

Drugą ważną postacią w serialu jest Sylwia Mazur. Jest policjantką, która ostatnio niezbyt dobrze radzi sobie w pracy. Grozi jej przeniesienie do wydziału gospodarczego. Jej relacja z szefem jest skomplikowana. Chaos to jej drugie imię. Ciągle w biegu. Bez makijażu i modnych ciuchów. Kieruje się przede wszystkim sercem i intuicją. Ma niezłe podejście do ludzi w przeciwieństwie do Herkulesa.

"Herkules": Weronika Książkiewicz
"Herkules": Weronika Książkiewicz Źródło: TVN

Co wydarzy się, kiedy ta dwójka się spotka? Szybko okaże się, że mimo tak wielu różnic, Herkules i Sylwia całkiem nieźle się uzupełniają, a wspólne działanie przynosi korzyści każdemu z nich. Serial "Herkules" to gwarancja nietuzinkowo zbudowanych postaci głównych bohaterów, ciekawe zagadki kryminalne i spora dawka poczucia humoru. 

"Herkules" - nowy serial TVN - zapowiedź
"Herkules" - nowy serial TVN - zapowiedź

"Herkules" - gdzie i kiedy oglądać?

Losy wyjątkowego duetu detektywów w serialu "Herkules" będzie można śledzić już od 5 września w TVN. Serial będzie składał się z ośmiu odcinków, które będzie można oglądać w każdy poniedziałek o 21.35. Co tydzień główni bohaterowie zajmą się jedną zagadką kryminalną. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości