Nowy serial z Izabelą Kuną w Playerze. O czym opowie "Klara"?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Nowy serial "Klara" z Izabelą Kuną

Świetna wiadomość dla fanów Izabeli Kuny. Aktorka wcieli się w rolę Klary w nowym serialu Playera, opartym na jej własnych powieściach. Co wiemy o tej produkcji?

Izabela Kuna to doskonała polska aktorka, która zdobyła szerokie uznanie dzięki swoim rolom w licznych filmach i serialach. Talent aktorski przyniósł jej ogromną popularność, zwłaszcza za sprawą filmów takich jak "Lejdis", "Listy do M" czy "Ciało", a także seriali takich jak "Kasia i Tomek", "Na Wspólnej" czy "Singielka". Obecnie szykuje nowy projekt wspólnie z Playerem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Teściowie 2". Co czeka widzów w drugiej części przygód?
"Teściowie 2". Co czeka widzów w drugiej części przygód? "Teściowie 2". Wizyta na planie zdjęciowym. Izabela Kuna, Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz Źródło: "Co za Tydzień"

Izabela Kuna ogłosiła serial na podstawie swoich powieści

To nie koniec sukcesów Izabeli Kuny. Wkrótce będziemy mieli okazję zobaczyć ją w kilku nowych produkcjach, w tym w drugiej części filmu "Teściowie". Ponadto aktorka ogłosiła na swoim koncie na Instagramie, że wcieli się w tytułową rolę w nowym serialu Playera, "Klara", który powstaje na podstawie powieści napisanych przez nią samą.

Izabela Kuna nie tylko będzie odgrywać główną rolę w serialu, ale również pełnić funkcję producenta kreatywnego. Scenariusz serialu został napisany przez Marka Modzelewskiego, który jest życiowym partnerem gwiazdy, natomiast reżyserią zajmie się Łukasz Jaworski.

"Wielki powrót Klary! Pamiętacie Klarę? Szaloną Dziewczynę uwikłaną w romans z żonatym mężczyzną? Pijącą, palącą i łykającą tabletki? Imprezującą ze swoją przyjaciółką Wronką ? Gadającą ze swoim Kotem? Kłócącą się z wiecznie niezadowoloną matką? Klarę, która nie ma męża, dzieci ani psa? Klarę, która nie może spać? Klarę, która ma dużo lat i mało czasu? Klarę, która się trochę boi, ale ma wielką odwagę żyć? Klarę, dla której miłość jest ważniejsza niż rozum, a dobry seks jest ważniejszy niż dobre imię? Zatem ogłaszam Wielki Powrót Klary! Wspólnie z Playerem wkrótce rozpoczynamy zdjęcia do serialu, w którym gram Klarę oraz jestem producentem kreatywnym! Za scenariusz na podstawie mojej książki "Klara" odpowiada Marek Modzelewski, za reżyserię Łukasz Jaworski. Szczegóły wkrótce" - napisała Izabela Kuna na Instagramie.

O czym opowie serial "Klara"?

Aktorka Izabela Kuna nie podała na swoim profilu na Instagramie szczegółów dotyczących nowego serialu "Klara". Widomo jedynie, że będzie on oparty na książkach napisanych przez samą aktorkę, które przedstawiają losy blisko 40-letniej singielki szukającej szczęścia w miłości. Seria składa się z dwóch powieści, z których pierwsza, zatytułowana po prostu "Klara", ukazała się w 2010 roku, a druga, "Klara jedzie na pogrzeb", w 2021 roku. Jak czytamy w oficjalnym opisie wydawnictwa, książki prezentują tragikomiczny portret współczesnej singielki, która wciąż poszukuje stabilizacji w swoim życiu.

"Nie znacie Klary? Niemożliwe. Po ulicach chodzą ich tysiące. [...] Czego Klara nie ma? Męża, dzieci i ustabilizowanego życia. A co ma? 39 lat, żonatego kochanka, kredyt hipoteczny, czarnego kota, ukochaną przyjaciółkę Wronkę, wiecznie zrzędzącą matkę, zwyczaj topienia smutków w alkoholu, wiarę w moc xanaxu i cięty język. Klara kocha i nienawidzi. Płacze i się śmieje. Pragnie umrzeć i rozpaczliwie chce żyć. Z pozoru zabawny pastisz życiowych seriali i powieści, a tak naprawdę bolesna prawda o braku porozumienia między ludźmi i naszych obyczajach. Czarny humor, pieprzny język, prawdziwe emocje" - czytamy w oficjalnym opisie książki.

Nieznana jest na razie data premiery serialu "Klara" w Playerze, ale z pewnością aktorka i jej partner życiowy, Marek Modzelewski, który odpowiada za scenariusz, zrobią wszystko, aby serial był równie interesujący i poruszający jak książki, na których się opiera.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości