"Mój Agent" wiosną na antenie TVN. Od kiedy oglądać?

Serial "Mój Agent"
Serial "Mój Agent"
Źródło: TVN
"Mój Agent" to serialowy hit wiosennej ramówki TVN. Produkcja opowiada o losach agencji aktorskiej i jej klientów. Gwiazdy grają w tej produkcji samych siebie. Widzowie, którzy mogli już zobaczyć pierwszy sezon na Playerze, są zachwyceni. Teraz serial będzie mógł obejrzeć każdy i to całkiem za dramo.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów telewizja TVN postanowiła szybciej pokazać widowni najmłodszą produkcję pod marką Player Original, czyli seriali "Mój Agent". Sprawdź, kiedy emisja, żeby nie przegapić żadnego odcinka!

"Mój Agent" wiosną na antenie TVN

"Mój Agent" to polska wersja francuskiej produkcji, która opowiada o kulisach pracy w agencji aktorskiej. Głównymi bohaterami serialu "Mój Agent" są agenci gwiazd. W każdym odcinku w roli głównej pojawia się gościnnie inna gwiazda. We francuskim oryginale wystąpiły takie sławy jak m.in. Juliette Binoche, Monica Bellucci, Isabelle Adjani czy Sigourney Weaver. 

Pierwszy odcinek pojawi się na antenie już w marcu, tuż po emisji finału 2. sezonu w Playerze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Premiera serialu "Mój agent"
Olivier Janiak i kamery programu "Co za Tydzień" byli na uroczystej premierze serialu. Czego można się po nim spodziewać?

"Mój Agent" - obsada

W każdym odcinku "Mojego agenta" gościnnie występuje inna gwiazda, która gra samą siebie. W pierwszym jest to Magdalena Cielecka, w drugim Danuta Stenka oraz Grażyna Szapołowska, w trzecim Jerzy Stuhr oraz Maciej Stuhr, w czwartym Marta Żmuda Trzebiatowska, w piątym Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak, w szóstym Daniel Olbrychski.

W rolę agentów wcielają się: Marek Gierszał (Marek), Aleksandra Pisula (Aga), Maciej Maciejewski (Gabriel) i Ewa Szykulska (Mira). Wspierają ich asystenci - Ewa (Anna Cieślak), Julian (Dawid Ściupidro) oraz Zosia (Sylwia Achu).

"Mój agent". Marta Żmuda Trzebiatowska
"Mój agent". Marta Żmuda Trzebiatowska
"Mój agent". Marta Żmuda Trzebiatowska
Źródło: TVN

"Mój Agent" - drugi sezon już w Playerze

W niedzielę, 29 stycznia 2023 roku premierę w serwisie Player.pl miał drugi sezonu serialu "Mój agent". W nowych odcinkach w rolach gwiazd obsługiwanych przez agencję pojawią się znani aktorzy, którzy wcielą się w samych siebie. W pierwszym odcinku drugiego sezonu wystąpią Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki, w drugim - Andrzej Seweryn, w trzecim - Adam Turczyk, w czwartym - Krystyna Janda, w piątym - Marian Opania, a w szóstym - Agata Kulesza. Do stałej obsady "Mojego agenta 2" dołączył Marcin Kowalczyk.

"Mój agent". Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki
"Mój agent". Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki
"Mój agent". Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki
Źródło: TVN
Seriale w wiosennej ramówce TVN
Serial "Mój Agent" - Magdalena Cielecka
Serial "Mój Agent" - Magdalena Cielecka
Serial "Mój Agent"
Serial "Mój Agent"
+16
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości