"Na Wspólnej" odc. 3834. Natan ciężko raniony przez Karolinę. Wiktorek ucieka z ośrodka

Ula, Kamil, Natan i Wiktorek z "Na Wspólnej"
Ula, Kamil, Natan i Wiktorek z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3834. odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do wielu dramatycznych scen. Natan zostanie ranny w wyniku starcia z Karoliną. Rozpocznie się dramatyczna walka o życie chłopaka. Wiktorek w tęsknocie za mamą ucieknie z ośrodka. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26022024_CAPITOL_OBLOZA_NAWSPOLNEJ
Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na Wspólnej", odcinek 3834. Brutalny napad na Ulę

W 3834. odcinku "Na Wspólnej" widzowie byli świadkami dramatycznych wydarzeń. Karolina rani nożem Natana. Chłopak z poważnymi obrażeniami trafi do szpitala, a jego żona zostaje aresztowana. Sytuacja ta wprowadzi wiele napięcia i niepokoju wśród bliskich Natana, szczególnie — Uli i jego mamy.

Przypomnijmy, że Karolina wtargnęła do domu Hofferównej, a następnie ogłuszyła ją kamieniem. Dziewczyna obudziła się potem związana i z przystawionym nożem do szyi. Gdy Kamil i Natan dowiedzieli się o tym, że żona chłopaka uciekła z ośrodka odwykowego, rozpoczęła się dramatyczna walka z czasem.

Przerażona Ula wraz z matką Natana i Kamilem pojadą za karetką do szpitala, konfrontując się z niepewnością i strachem o życie chłopaka. Nie będzie wiadomo, czy Natan przeżyje. Tymczasem Karolina zostanie zatrzymana i trafi do aresztu.

ZOBACZ, CO SIĘ WYDARZY W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

Widzowie "Na Wspólnej" będą świadkami także innego dramatu, oprócz wydarzeń związanych z Ulą. Wiktorek ucieknie z placówki opiekuńczej, co załamie Ilonę.

Gdy sytuacja zaczynie się rozwijać, Iza powróci do Warszawy. Kobieta będzie miała przy sobie pełnomocnictwo od Maksa, dotyczące przejęcia opieki nad chłopcem.

Te plany będą musiały jednak poczekać, ponieważ sąd podejmie decyzję o tymczasowym umieszczeniu Wiktorka w rodzinie zastępczej. Iza będzie zmuszona odczekać kilka dni, zanim podejmie dalsze kroki.

Jak to się skończy?

Odcinek 3834. "Na Wspólnej" obejrzysz już w środę 12.06.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości