"Na Wspólnej" odc. 3836. Nowy adorator całuje Monikę. Damian godzi się z Martyną

Monika, Damian z "Na Wspólnej"
Monika, Damian z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3836. odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do zaskakujących scen. Damian pogodzi się z Martyną, a Monika... pocałuje się z Wrońskim. Czy to początek nowego gorącego romansu? Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26022024_CAPITOL_OBLOZA_NAWSPOLNEJ
Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na Wspólnej", odcinek 3836. Monika całuje się z Wrońskim

W 3836. odcinku "Na Wspólnej" Martyna będzie śmiertelnie obrażona na Damiana za to, że ten nie docenił tego, że chciała z nim świętować rozwód. Siostra Wojtka w ramach przeprosin otrzyma od Cieślika przepiękny bukiet kwiatów. Wydaje się zatem, że to jest początek ich pojednania...

W międzyczasie i w życiu Moniki zacznie się układać. Cieślikowa otrzyma niespodziankę, gdy w jej biurze niespodziewanie pojawi się Wroński. Po chwili mężczyzna zaskoczy ją informacją, że chce z nią spędzić najbliższy czas.

Przypomnijmy, że Wroński już od dawna daje Cieślikowej znaki, że jest nią zainteresowany, jednak ona ich nie zauważała ze względu na to, iż liczyła na odbudowanie relacji z mężem.

Po mile spędzonym popołudniu, wielbiciel Moniki odprowadzi ją na ulicę Wspólną i niespodziewanie pocałuje na pożegnanie.

ZOBACZ, CO SIĘ WYDARZY W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W 3836. odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami pewnej burzliwej sytuacji. Marta i Gęba staną się przypadkowymi obserwatorami niespodziewanej awantury. Włodek i Muszko będą prowadzić żywą dyskusję, a słowa tego drugiego pójdą zdecydowanie za daleko.

Jednak Tomek nie będzie obojętny na rasizm, który wyraźnie będzie słychać w słowach wypowiadanych przez kolegę Włodka. Zasugeruje on Muszce, że bezproblemowo nagrałby jego rasistowskie komentarze. W odpowiedzi na to mężczyzna czuje się onieśmielony i natychmiast ucieka.

Po tym incydencie Gęba kupi kebab u Sinana i nagra dla swoich fanów filmik promujący konkurencje Ziębów.

Odcinek 3836. "Na Wspólnej" obejrzysz już w poniedziałek 17.06.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości