"Na Wspólnej" odc. 3837. Anka zaskakuje Igora wyznaniem. Sprzeczka Nalepy i Weroniki

Anka, Igor, Weronika i Nalepa z "Na Wspólnej"
Anka, Igor, Weronika i Nalepa z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3837. odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do wielu zaskakujących sytuacji. Anka nie będzie gryzła się w język i w zaskakujący sposób zwróci się do Igora. Dojdzie do napiętej sytuacji pomiędzy Weroniką a Nalepą. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26022024_CAPITOL_OBLOZA_NAWSPOLNEJ
Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na Wspólnej", odcinek 3837. Bolesne słowa Anki

W 3837. odcinku "Na Wspólnej" Igor będzie próbował dowiedzieć się, co Anka przypomniała sobie po tym, jak zaczęła grać na skrzypcach. Przypomnijmy, że niedawno Julka wpadła na pomysł, aby dać zagrać ukochanej Igora na wspomnianym instrumencie, by miała okazję, aby przypomnieć sobie swoją przeszłość.

Anka będzie jednak bardzo zdenerwowana pytaniami Igora i nie zechce rozmawiać o swoich wspomnieniach. Pomimo jej złego nastroju naczelny chwali jej pracę i mówi, jak bardzo popularny stał się artykuł na temat dziewczyny.

Natomiast Anka będzie zła na siebie, że w ogóle zgodziła się na wspomniany artykuł. Dziewczyna zaskakująco wyzna Igorowi, że najlepiej by było, gdyby w ogóle się nie poznali.

ZOBACZ, CO SIĘ WYDARZY W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W 3837. odcinku "Na Wspólnej" sytuacja zaczyna się komplikować. Nalepa, nie zważając na gniew Weroniki, da Kacprowi swoją starą konsolę do gier, co zdecydowanie nie spodoba się matce chłopaka, która kategorycznie zażąda, aby mężczyzna następnym razem konsultował z nią podobne pomysły.

Tymczasem w tle pojawi się nowy problem - syn Patrycji zostanie aresztowany. Nalepa mimo różnicy zdań z Weroniką, nie pozostanie obojętny na kłopoty dyrektorki szpitala i będzie starał się ją pocieszyć. Ich spotkanie na parkingu zdecyduje się obserwować Adamski, co zapowiada kolejne kłopoty...

Jak zakończy się ta sytuacja?

Odcinek 3837. "Na Wspólnej" obejrzysz już w wtorek 18.06.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości