"Na Wspólnej" odc. 3838. Mania napadnięta przez bandytów. Hela rzuci Grześka?

Mania, Hela, Grzesiek
Mania, Hela, Grzesiek
Źródło: x-news
W 3838. odcinku "Na Wspólnej" wydarzy się wiele emocjonujących scen. Córka Żanety i Wojtka zostanie napadnięta przez bandytów. Hela nie wyobraża sobie, że mogłaby być w związku z Grześkiem, jeżeli ten zdecyduje się na bycie... Sarą. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26022024_CAPITOL_OBLOZA_NAWSPOLNEJ
Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na Wspólnej", odcinek 3838. Mania napadnięta

W 3838. odcinku "Na Wspólnej" reklama, na którą zdecydował się Zięba, spowoduje, że ich konkurenci zyskają jeszcze więcej klientów. Tymczasem Maria i Włodek będą zdruzgotani, gdyż na ich specjały przychodzi coraz mniej ludzi. Nad Ziębami zaczyna wisieć widmo bankructwa...

Ogromne zainteresowanie barem z kebabem jednak nie tylko przełoży się na tłumy zainteresowanych nową knajpą ludzi, ale również sprowadzi szemrane towarzystwo na ulicę Wspólną.

Nieznani chuligani zaczepiają przechodząca obok nich Manię. W obronie dziewczyny staje Adam. Co ciekawe pomocy próbuje udzielić im również Muszko, jednak niedługo potem mężczyzna zostaje pobity.

Sinan nie wytrzymuje – wyskakuje na bandytów z ogromnym nożem… Czy dojdzie do tragedii?

ZOBACZ, CO SIĘ WYDARZY W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W 3838. odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami pewnej burzliwej sytuacji pomiędzy Grześkiem a Helą. Dziewczyna zaskoczy młodego Smolnego swoim niespodziewanym wyznaniem. Przyzna, że czuje się przytłoczona i nie jest w stanie być jego partnerką, gdy ten staje się Sarą.

Hela będzie utrzymywać, że sytuacja związana z odkryciem prawdziwej tożsamości Grześka jest dla niej zbyt skomplikowana i nie potrafi sobie z nią poradzić.

Czy to oznacza, że Hela nie chce już dłużej być z Grześkiem?

Odcinek 3838. "Na Wspólnej" obejrzysz już w środę 19.06.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości