"Na Wspólnej" odc. 3840. Grzesiek zdecydował. Chce żyć jako kobieta. Plany Kamila pokrzyżowane

Grzesiek, Kamil z "Na Wspólnej"
Grzesiek, Kamil z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3840. odcinku "Na Wspólnej" wydarzy się wiele zaskakujących scen. Grzesiek odwiedzi poradnię psychologiczną, gdzie spotka osobę podobną do siebie. To, co zrobi, zaskoczy wszystkich. Profesor Agier znowu pojawi się w życiu szpitala i... Kamila. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26022024_CAPITOL_OBLOZA_NAWSPOLNEJ
Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na Wspólnej", odcinek 3840. Różne uczucia targają Grześkiem

W 3840. odcinku "Na Wspólnej" Grzesiek wreszcie zda sobie sprawę z tego, że chce żyć jako kobieta. Młody Smolny dodatkowo będzie podirytowany faktem, że jego ojciec w związku z niedawnymi myślami samobójczymi chłopaka będzie cały czas go pilnował. Wkradają się między nich napięcia, a Grzesiek wyrzuci swoje uczucia i frustracje.

Przypomnijmy, że syn Smolnego niedawno przeżył ciężkie chwile. Jego ukochana Hela zdecydowała o rozstaniu. Dziewczyna, mimo że całym sercem kocha chłopaka, to nie wyobraża sobie wspólnego życia, gdy ten stanie się kobietą.

W międzyczasie młody Smolny postanowi odwiedzić lokalną poradnię psychologiczną w poszukiwaniu wsparcia i porady. Tam spotka Elen, osobę, która już przeszła proces tranzycji. Zamiast być pocieszonym, Grzesiek poczuje nagły atak paniki i ucieknie z poczekalni.

Jak to się skończy?

ZOBACZ, CO SIĘ WYDARZY W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Matka Łucji miesza w planach Kamila

W 3840. odcinku "Na Wspólnej" Łucja przyjedzie na ulicę Wspólną w celu poszukiwania mieszkania do wynajęcia. Niespodziewanie spotka Kamila, który będzie wracał ze spaceru z Anią. Agier i Hoffer postanowią spędzić razem trochę więcej czasu. Spotkanie odbędzie się w domu, gdzie rozmowę przerwie niespodziewany telefon.

Kamil dowie, że prelekcja, którą przygotowywał od tygodni, została odwołana. Łucja będzie przerażona, ponieważ zda sobie sprawę z tego, że to wynik działań jej matki.

Przypomnijmy, że Agier miała już wielokrotnie problemy właśnie przez toksyczną matkę, która nie przestaje wtrącać się do jej życia. 

Odcinek 3840. "Na Wspólnej" obejrzysz już w poniedziałek 24.06.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości