"Na Wspólnej" odc. 3850. Relacja Kasi z uczniem idzie za daleko? Judyta opowiada o swojej przeszłości

Kasia, Leon, Judyta z "Na Wspólnej"
Kasia, Leon, Judyta z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3850. odcinku "Na Wspólnej" Daria przedstawi Kasi swoje wątpliwości co do jej relacji z Leonem. Co na to Żbikowa? Judyta opowiada Smolemu o swoim dzieciństwie. Odkryje, dlaczego zeszła na złą drogę? Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26022024_CAPITOL_OBLOZA_NAWSPOLNEJ
Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na Wspólnej" odcinek 3850. Daria martwi się o relację Kasi z uczniem

W 3850. odcinku "Na Wspólnej" relacja pomiędzy Leonem a Kasią będzie na ostrzu noża. Przypomnijmy, że nauczycielka plastyki dostrzegła w swoim uczniu niezwykły talent. Nie chcąc zaprzepaścić kariery chłopaka, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc mu osiągnąć sukces w branży artystycznej.

Od jakiegoś czasu Kasia pomaga uczniowi skompletować jego artystyczne portfolio. W związku z powyższym nauczycielka i Leon spędzają ze sobą sporo czasu, co wzbudza ogromną zazdrość u dziewczyny zadurzonej w chłopaku, która zauważa, że ten zaczyna ją okłamywać.

Podczas spotkania Kasi i Darii w kebabie przy Wspólnej Dziedzicowa wyzna Żbikowej, że ma poważne wątpliwości co do jej relacji z uczniem. Według niej nauczycielka powinna wyznaczyć w niej wyraźne granice. Obawia się, że uczeń może się zadurzyć w nauczycielce. Kasia zdaje się jednak tego nie dostrzegać...

Czy zmartwienia Darii są uzasadnione?

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Judyta opowiada o swojej przeszłości

W 3850. odcinku "Na Wspólnej" Judyta kolejny raz spotyka się ze Smolnym celem omówienia powieści, która powstaje na jej temat. Bradecka chce być zaskakująco szczera z mężczyzną. Na zapytanie redaktora opowiada mu o swojej przeszłości w tym o dzieciństwie. Okazuje się, że kobieta wychowała się w wielodzietnej rodzinie.

Judyta zdaje się coraz bardziej zbliżać do Smolnego, a ten wydaje się coraz bardziej być zainteresowany jej historią. Czy podobnie jak Igor jej ulegnie i wyniknie z tej sytuacji romans?

O tym z pewnością przekonamy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej".

Odcinek 3850. "Na Wspólnej" obejrzysz już w środę 10.07.06.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości