Dramatyczna sytuacja w "Na Wspólnej". Igor będzie musiał ratować Oskara

Dramatyczna sytuacja w 3669. odc. "Na Wspólnej". Igor będzie musiał ratować Oskara
Dramatyczna sytuacja w 3669. odc. "Na Wspólnej". Igor będzie musiał ratować Oskara
Źródło: Player
W 3669. odcinku "Na Wspólnej" Igor odbierze telefon od matki Oskara. Chłopak zaczyna szaleć i staje się nieobliczalny. Czy za jego zachowaniem stoją narkotyki? Gdy Igor przybywa na miejsce, sytuacja staje się dramatyczna. Marta osiąga sukcesy w telewizji, jednak za nimi stoją dwuznaczne propozycje.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

PREMIERABARBIE_JABLCZYNSKA_BARBIE (1)
Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

Igor musi ratować Oskara

W 3669. odcinku "Na Wspólnej" Igor zaplanuje niespodziankę dla Elżbiety. W ramach wspomnianego planu przygotuje romantyczną kolację, podczas której zamierza wyznać swoje uczucia. Zapewni swoją żonę, że jest dla niego najważniejszą i jedyną osobą, z którą chce spędzić resztę swojego życia. Celem Igora jest uspokojenie Elżbiety i zmniejszenie jej podejrzeń, które od jakiegoś czasu się w niej nawarstwiają w związku z Judytą.

Jednakże te plany zostaną zniszczone przez matkę Oskara, która w panice poprosi o pomoc Igora, informując, że sytuacja w jej domu stała się niebezpieczna. Oskar, który jest starszym bratem zmarłego Bartka Jaworskiego, zaczyna szaleć i staje się nieobliczalny... Igor podejrzewa, że chłopak bierze narkotyki. Czy to one stoją za jego zachowaniem?

Gdy Igor przybywa na miejsce, wydaje się, że na ratunek jest już za późno....

Wydaje się, że na ratunek dla Oskara jest już za późno
Wydaje się, że na ratunek dla Oskara jest już za późno
Źródło: Player

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W najbliższym odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami wielu niespodziewanych zwrotów akcji. Arek postanowi zaskoczyć swoją żonę Ewę propozycją wyjścia do restauracji. Kobieta jest zmęczona opieką nad swoją matką, a jednocześnie zdziwiona propozycją męża, co sprawia, że ostatecznie mu odmawia. Arek jest załamany tym faktem, zaczyna zastanawiać się, czy do Ewy dotrze, że ich małżeństwo przechodzi przez trudny czas.

Duże emocje w odcinku 3669. "Na Wspólnej" zgotuje widzom również Marta, która dzięki swojej pracy w telewizji zdobywa coraz większą popularność. Gratulacje od prezesa stacji telewizyjnej, które odbiera, są dowodem na umacniającą się pozycję kobiety w branży. Niestety prezes nie ma czystych intencji, a za pochwałami dla kobiety idą również dwuznaczne propozycje. Jednak sukces Marty nie cieszy wszystkich. Roma nie odpuszcza i planuje zrobić z niego swój niecny użytek...

Marta dzięki swojej pracy w telewizji zdobywa coraz mocniejszą pozycję
Marta dzięki swojej pracy w telewizji zdobywa coraz mocniejszą pozycję
Źródło: Player

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości