Zdrada w 3668. odcinku "Na Wspólnej". Romantyczny pocałunek między Tadeuszem a Marianną

3667. odcinek "Na Wspólnej"
Zdrada w 3667. odcinku "Na Wspólnej". Romantyczny pocałunek między Tadeuszem a Marianną
Źródło: Player
W nadchodzącym 3668. odcinku "Na Wspólnej" na widzów jak zwykle będzie czekać wiele emocjonujących wydarzeń. Będziemy mogli śledzić nieoczekiwany zwrot akcji pomiędzy Tadeuszem a Marianną. W pewnym momencie między wspomnianymi dojdzie do... pocałunku. Natomiast Dagmara otrzyma propozycję nie do odrzucenia.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

PREMIERABARBIE_JABLCZYNSKA_BARBIE (1)
Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

Nieoczekiwany pocałunek między Tadeuszem a Marianną

W odcinku 3668. "Na Wspólnej" Elżbieta będzie nadal zmagała się z podejrzeniami, że Igor ją zdradza. Pomimo iż ten nie przyzna się do romansu, Elżbieta nie może pozbyć się przeczucia, że Judyta, właścicielka szkoły sztuk walki, jest dla niego kimś więcej niż tylko celem dziennikarskiego śledztwa. Judyta z kolei prowadzi z Igorem swoją własną grę, co jeszcze bardziej zwiększy niepewność Elżbiety. Czy kobieta dowie się w końcu prawdy?

Po zabiegu Tadeusz dowiaduje się o problemach Marianny i przekonuje ją do pozostania w szpitalu i poddania się niezbędnej operacji. Wdzięczna kobieta w ramach podziękowania za troskę pocałuje mężczyznę. Nieoczekiwanie czułość wspomnianych zobaczy Daria, co tylko pogłębi ranę zadaną jej przez Tadeusza.

Jednak kara za jego czyny nadejdzie znacznie szybciej, niż mógł przypuszczać....

3668 odcinek "Na Wspólnej"
W 3668 odcinku "Na Wspólnej" Elżbieta będzie nadal zmagała się z podejrzeniami, że Igor ją zdradza. Czy odkryje prawdę?
3668 odcinek "Na Wspólnej"
Źródło: TVN

Co jeszcze w "Na Wspólnej"?

W odcinku 3668. "Na Wspólnej" będziemy mogli zobaczyć, jak Igor odbiera swoją córkę po treningu. Sytuacja komplikuje się, kiedy znikąd pojawia się Judyta. Co więcej, kobieta zaczyna zachęcać Julkę możliwością otrzymania stypendium za granicą. To zaskakujące spotkanie jest początkiem szeregu tajemniczych wydarzeń.

Jednak to nie koniec emocji. Dagmara otrzymuje od naczelnego propozycję nie od odrzucenia w związku z napisaniem artykułu na temat współczesnego uwodziciela i oszusta z portalu randkowego. Kobieta umawia się z nim na spotkanie, które jednak przybiera nieoczekiwany obrót. Na miejscu zamiast mężczyzny pojawia się Emil...

Po serii zabawnych sytuacji między tym dwojgiem dochodzi do interesującej rozmowy, która z pewnością zaskoczy wielu widzów "Na Wspólnej".

W tym odcinku zobaczymy więc wiele zwrotów akcji, dramatycznych momentów i emocji.

"Na Wspólnej" odcinek 3668
Czy Igor wyjawi Elżbiecie prawdę?
"Na Wspólnej" odcinek 3668
Źródło: TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości