"Na Wspólnej" odcinek 3688. Czy Roma jest stalkerką Marty? Kto ją prześladuje?

Roma i Marta z "Na Wspólnej"
Czy Roma jest stalkerką Marty?
Źródło: x-news
W najnowszym odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do wielu dramatycznych wydarzeń. Marta, która od dłuższego czasu jest prześladowana przez tajemniczego stalkera, czuje się coraz bardziej osaczona. Do Tomka zaczyna docierać, że za prześladowanie kobiety może odpowiadać Roma. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

"Na Wspólnej". Czy za prześladowanie Marty odpowiada Roma?

W 3688. odcinku "Na Wspólnej" Marta zostanie doprowadzona na skraj wyczerpania nerwowego. Po serii ataków ze strony tajemniczego prześladowcy podejrzane stają się coraz to nowe osoby z otoczenia dziennikarki. Jednym z najnowszych z nich jest dyrektor stacji telewizyjnej, w której pracuje dziewczyna.

Roma obserwująca całą sytuację nie kryje swojej satysfakcji ze stanu, w którym znalazła się Hofferówna. Co więcej, Lenarska opłaca wróżkę, która gości w programie śniadaniowym prowadzonym przez Martę. Wizjonerka podczas programu na żywo oznajmia, że wyczuwa wokół dziennikarki złą energię. Wspomniana sytuacja jeszcze bardziej wprawia w zły nastrój bojącą się o swoje życie Martę.

Podczas rozmowy z Tomkiem, Roma zdaje się być zakłopotana faktem, że śledztwo w kierunku ustalenia tożsamości stalkera Marty zmierza ku wyjaśnieniu. Wszystko wskazuje na to, że to ona jest prześladowczynią dziennikarki.

Przeczytaj też: Julia Kamińska o roli Romy w "Na Wspólnej". Zdradziła, czy łączą je wspólne cechy

Roma, Tomek z "Na Wspólnej"
Tomek podejrzewa Romę o prześladowanie Marty
Roma, Tomek z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Co się wydarzy w "Na Wspólnej"?

W 3688. odcinku "Na Wspólnej" wydarzy się wiele zaskakujących splotów akcji. Ola ucieknie z dzieckiem od Alana. Mężczyzna będzie bardzo zdeterminowany, by odnaleźć kobietę i jej synka. Alan będzie się coraz bardziej złościł, co odkryje przed Zimińskimi jego toksyczną naturę.

Tymczasem Ola i dziecko będą bezpieczni w mieszkaniu Daniela i Ady. Czy Alan ich odnajdzie?

W międzyczasie młody Smolny będzie coraz bardziej zaangażowany w projekt "Tęczowy piątek". Pod wpływem Ady, zdecyduje się wyrazić swoje uczucia poprzez napisanie wiersza. Oboje bardzo angażują się w idee szerzenia tolerancji. Dzięki wspomnianemu tematowi spędzają ze sobą coraz więcej czasu.

Czy między Grześkiem a dziewczyną narodzi się uczucie?

Odcinek 3688. "Na Wspólnej" obejrzysz już w środę 13.09.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości